Talentovaná speváčka Mária Čírová sa stala mamičkou vo veľmi mladom veku. V čase, kým si jej rovesníčky užívali život a zabávali sa, ona ako mladá matka mala povinností naozaj nad hlavu. Prvorodený syn Hugo sa jej narodil tesne pred 21-kou.

Nie je žiadnym tajomstvom, že úspešná speváčka si prešla aj nie ľahkými chvíľami. V priebehu svojho prvého tehotenstva počúvala z každej strany samé negatívne ohlasy. POTRAT! Ako sa môže stať dieťa matkou? Veľmi sa nad rečami istých ľudí natrápila, ale po čase si povedala, že nestojí za to, aby sa trápila. Dnes je najšťastnejšia mama na svete. Jej prvorodený syn bude v októbri oslavovať svoje 11. narodeniny.

Mária Čírova s deťmi

Unikát nie je vôbec neznámou skladbou od unikátnej speváčky. Mária Čírová pridala na sociálne siete video so svojim synom. Melódia na klavíri z ikonického filmu Forrest Gump. Práve k tomuto videu napísala dojímavé slová venované svojmu Hugovi.

,,Pokazila si si život moja” alebo na tvojom mieste by som si to dala zobrať a máš pokoj” alebo “dieťa v dvadsiatke? ľutujem ťa” alebo “Čo na to povedia tvoji rodičia a rodina, nie si vydatá!?” znelo z niekoľkých úst, keď si sa mal narodiť, Hugi. Prečo mi to napadne vždy, keď ťa počujem takto krásne hrať?” ,,Slzy sa mi tlačia do očí a vynárajú sa mi asi aj vďaka tej nádhernej hudbe, ktorú hráš. Všetky spomienky na naše spoločné začiatky, keď ťa nebolo vidno ani pod mikroskopom a my s ockom sme sa na teba tak tešili! Uzavreli sme sa do svojej bubliny, v ktorej sme boli len my traja a prežívali sme v súkromí svoje malé šťastie a obrovský dar, ktorý nám bol daný,” venovala krásne, láskyplné slová speváčka svojmu prvorodenému synčekovi.

https://www.instagram.com/p/CCtoKSdFqSD/?utm_source=ig_web_copy_link

,,Keď sa teraz na teba pozerám, aký si úžasný, môj, jedinečný a dobrý chlapec, som hrdá mama! Ďakujem Bohu, životu aj celému vesmíru za odvahu! A budem za ňu ďakovať do konca svojho života, lebo len vďaka nej ťa mám! Ak bude mať tvoj malý braček len kúsok z teba, nemám sa čoho báť,” priznala na záver životom skúšaná speváčka.

https://www.instagram.com/p/CC1dsEllZ8Y/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: slovakwoman.sk|Foto: Instagram.com