Slávny celebritný pár, Justin Timberlake a jeho manželka Jessica Biel, dokázal nemožné! Mnohé známe osobnosti majú ostro sledovaný život, na každom kroku ich naháňajú paparazzovia a nemajú ani len štipku súkromia. Aj napriek tomu sa tejto sympatickej dvojici podarilo utajiť tehotenstvo! V histórii bulváru a Hollywoodu sa ešte nikomu nepodarilo utajiť tehotenstvo až do pôrodu!

Justin Timberlake už niekoľkokrát využil prítomnosť širokého publika na to, aby poďakoval svojej manželke za všetko, čo pre neho urobila. Svoju manželku aj napriek menším prešľapom skutočne miluje, o tom niet pochýb! Na škandál, že podvádzal manželku s hereckou kolegyňou Alishou Wainwright, sa vyjadril stručne. Uvedomil si, že spravil chybu, ktorú potom aj oľutoval.

,,V tú noc som príliš veľa pil a moje správanie ma mrzí. Nemal som to urobiť. Toto nie je príklad, ktorý chcem ukazovať svojmu synovi. Ospravedlňujem sa svojej úžasnej manželke a rodine za to, že museli zniesť túto zahanbujúcu situáciu a ja sa idem sústrediť na to, aby som bol ten najlepší manžel a otec, akým len môžem byť.“

https://www.instagram.com/p/B8jj3y7BTip/

Štvorčlenná rodina?

Manželia onedlho oslávia ôsme výročie svadby a neexistuje krajší darček ako dieťa. Je to tak, narodilo sa im druhé dieťatko! Túto informáciu nám priniesol britský denník Daily Mail, podľa ktorého Jessica porodila syna začiatkom minulého týždňa. Ich päťročný synček Silas sa tak dočkal bračeka. Meno bábätka je zatiaľ neznáme.

https://www.instagram.com/p/BzgqMzMhae2/

Niečo naznačil aj príspevok!

Justin dokonca nedávno zverejnil príspevok na svojom Instagrame, ku ktorému napísal, že tento rok bude toto leto u nich vyzerať trochu inak. Tak teraz si už uvedomujeme celú pointu príspevku!

Doteraz nechápeme, ako sa im táto veľká novina podarila schovávať v tajnosti. Nepochybne za to môžu vďačiť aj pandémii a karanténe. Jessica si tak mohla užívať tehotenstvo pokojne doma a nikto len o ničom netušil.

Zaujímavosťou ale je, že ani jedna z celebrít však zatiaľ oficiálne správu nepotvrdila. Na ich sociálnych sieťach nie je o druhom dieťati žiadna zmienka. Uvidíme, kedy sa to rozhodnú oficiálne prezradiť. Čerstvej štvorčlennej rodinke srdečne gratulujeme!

https://www.instagram.com/p/CCtkGZ6B22C/?utm_source=ig_embed

Zdroj: topstar.noviny.sk & pravda.sk | Foto: Instagram.com