Producent a DJ Mairee sa spojil s troma rapermi a veru, musíme povedať, že to stálo za to! Mišo Biely, Majself a Čis T sú legendárne mená, ktoré isto poznáš, ak ti je ich tvorba blízka. Ich spoluprácou vznikol výsledný track Hocikam, ktorého jednoznačnou úlohou je ťa rozhýbať počas letných mesiacov.

Táto silná kombinácia nám prináša ďalšiu letnú pecku. Na refréne sa podieľa, ako inak, Mišo Biely a slohy vytvoril Majself a Čis T. O naozaj dobrý videoklip sa postaral Daniel Štrauch, známy aj pod pseudonymom Gogo.

https://www.instagram.com/p/CC8Mj9olupF/

Hocikam je latino skladba, ktorá vznikla už počas karantény a teraz odštartovala ochutnávku dlho očakávaného albumu Prepojení, ktorý je naplánovaný na záver tohto roka.

,,To, čo cítia z mojej hudby, som chcel počuť v ich texte, čo sa podľa mňa podarilo na výbornú. Majself dal neskutočnú úvodnú slohu, Mišo Biely refrénom dodal tú pravú letnú náladu a Čisty to podčiarkol exotickým latino vibom v slohe. Keď som počul toto spojenie prvýkrát, vedel som, že lepšie som si nemohol vybrať, má to všetko, čo letný hit potrebuje. S Gogom sa mi spolupracuje neskutočne dobre, lebo moju predstavu o klipe ku každej skladbe vie precítiť tak, že finálny výsledok je absolútne dokonalý a ani jedna vec od neho nie je rovnaká či klišé. Nemohol som si vybrať lepší tím, aký mám teraz,“ hovorí producent Mairee. 

Táto horúca novinka nám ešte bude dlho hrať v ušiach. Podľa pozitívnych reakcií na YouTube je tento vydarený song nový slovenský letný hit. Súhlasíš?

Zdroj: generaciarapu.sk & kamaratweb.sk | Foto: Instagram.com | Video: YouTube