Únava, vyčerpanosť, nechutenstvo a mnoho ďalších negatívnych sprievodných javov. Každý jeden z nás sa už určite ocitol v situácií totálnej vyčerpanosti a útlmu. Je to vcelku pochopiteľné. Taký je samotný život. Ako robiť prácu najlepšie ako dokážeme, no zároveň šialene fungovať aj po práci? Je za tým jedno jediné! Správny režim dňa!

Touto problematikou sa zaoberám už istý čas veľmi intenzívne, keďže sa týka aj mňa osobne. Už zopár rokov mám veľký problém so životným fungovaním. Po škole a brigádach sa cítim vyčerpaná, unavená a bez akýchkoľvek síl či energie. Často si pokladám otázku, prečo niekto všetko zvláda aj po práci, no ja som výnimkou. Práve z tohto dôvodu som sa rozhodla osloviť známeho psychológa, ktorý mi podal adekvátne vysvetlenie.

3 tipy, jak vyzrát na únavu v menopauze

Nič nie je tak zlým, akým sa na prvý pohľad zdá! Režim dňa je v súčasnosti nevyhnutný a práve ja som podľa neho nepostupovala. A práve preto sa objavili aj neželané výsledky. Nikdy nemôžete neustále pracovať. Vždy si treba vyhradiť čas aj na prestávku, na ktorej nadobudnete mnoho nových síl. Dôležitosť pitného režimu snáď netreba ani spomínať. Všetko sa zdá čierne, no je za tým len jedno: správny režim dňa, na základe ktorého budete úspešne a hravo zvládať čokoľvek.

Psychologička: Mnoho detí sa vzdeláva v posteli a pyžame, nemajú ani režim  dňa | TVnoviny.sk

Zdroj: ČoJee.sk| Foto: tvnoviny.sk