Spevácka súťaž SuperStar sa aj tento rok preukázala nezabudnuteľnými zážitkami. Hoci bol odvysielaný len prvý casting, stál skutočne za to. Mladé talenty sa preukázali hneď v prvej časti a porota z nich spadla na zadok.

Katarína Pustaiová

Talentovaná 16- ročná študentka konzervatória Katarína okúzlila porotu okamžite svojím prvým tónom. Na casting si zvolila jednu z najťažších piesní na svete. Jej spevácky výkon milo porotu prekvapil a sám prísny Paľo Habera povedal, že Katarína patrí do top 20- tky najlepších súťažiacich. Táto mladá a sympatická speváčka sa stala aj mojou favoritkou celej súťaže.

Nikita Machytková

17- ročná študentka gymnázia taktiež na prvom castingu rozhodne nesklamala. Výber piesne stál skutočne za to a jej spevácky výkon tiež. Porota usúdila, že hlasovo sa veľmi podobá svetoznámej speváčke Billie Eilish. Myslíte si to aj Vy?

 Ludvík Hušek 

Sympatický a nádejný mladý muž sa rozhodol vyskúšať šťastie v tohtoročnej SuperStar. Jeho rozhodnutie bolo tým správnym, o čom nakoniec presvedčil aj samotnú porotu. Mladík s chrapľákom v hlase porotu okamžite presvedčil aj vhodným výberom piesne.

Zdroj: ČoJee.sk| Video: YouTube.com