Vraví sa, že každý má na svete svojho dvojníka. Je to pravda alebo nie? Ťažko povedať. No sme si viac než istí, že popová speváčka Jennifer Lopez, známa aj ako J. Lo, má rozhodne svoju dvojníčku!

Hovoríme o rodáčke z Texasu, Jay Garay. Úplne sa podobá na svetoznámu hviezdu. Avšak predsa sú v niečom odlišné. Kým J. Lo sa venuje spevu a herectvu, jej dvojníčka preferuje skôr šport a kulturistiku.

https://www.instagram.com/p/B_3LptWnAqL/
https://www.instagram.com/p/B-lQ7bnnOak/

Ako to začalo?

Celé to vypuklo v roku 2017, keď jej ľudia začali komentovať fotku a nepopierali to, že vyzerá ako Jennifer Lopez. Dokonca sa našli aj takí, ktorí jej napísali narovinu: ,,Vy ste J. Lo?“

,,Spravila som si jednu fotku v kúpeľni a zrazu mi ľudia začali na Instagrame písať, či som J. Lo. Napísala som im, že nie, že ja som Jay z Houstonu! Bolo to dosť šialené, nikdy by som si nepomyslela, aké extrémne to nakoniec bude,“ píše Jay.

Odvtedy má táto mladá kulturistka už takmer 250 000 sledovateľov! Neustále jej však niekto píše, že vyzerá úplne ako Jennifer a niet sa čomu čudovať. Je to pravda! Svalnatá kráska akoby jej z oka vypadla! 🙂

,,Je to môj idol. Je to niekto, ku komu som vzhliadala, odkedy som bola malé dievčatko. Lichotí mi to,“ dodala na záver.

https://www.instagram.com/p/B_Tm7z1H9UR/
https://www.instagram.com/p/B_OxGNTn4s1/

Zdroj: babskeveci.sk | Foto: Instagram.com