Dominika Cibulková je známa tým, že na luxus a kvalitu si potrpí, no a inak to nemohlo byť ani pri oslave na privítanie jej synčeka Jakubka. V štvrtok na nábreží rieky Dunaj usporiadala veľkú párty, tzv. Baby shower. Počas takejto oslavy dostáva budúca mamina i dieťa kopec darčekov, ale aj rady do života a stretávajú sa tu najbližší príbuzní a priatelia oslávencov.

Bývalá slovenská profesionálna tenistka nedávno šokovala luxusným kočíkom za približne 2000€. Tentokrát ju priatelia potešili drahou dekou, ktorá spadá pod najexkluzívnejšie módne značky. Sme si istí, že Jakubkovi sa v nej bude spinkať veľmi sladko.

Malý chlapček sa ešte ani nenarodil, no už teraz sa dočkal takej oslavy, o akej mnohé deti len snívajú. A nielen deti! Oslava bola hodná svetových celebrít, o ktorej môžu aj bežné mamy len snívať! Záhradnej párty sa zúčastnili pomerne známi hostia, medzi nimi bývalá basketbalistka Broňa Borovičková, módny guru Andrej Kusalík, missky Barbora Franeková a Eva Rezešová-Džodlová či herečka Zuzana Šebová. Nechýbala, samozrejme, rodina vrátane mamičky Kataríny.

Hostí hneď na prvý pohľad mohla zaujať nádherná výzdoba vonkajších priestorov. Spoločne relaxovali na štýlovom sedení v tráve, nechýbalo dobré jedlo, fotostena a súčasťou oslavy musela byť aj viacposchodová torta.

Dominika by mala svoje prvé dieťatko priviesť na svet už čoskoro. Jakubko by sa mal narodiť začiatkom júna a ako už vieme, budúca mamička chce svojho synčeka porodiť v zahraničí, konkrétne vo Viedni.

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram.com