Dominika Kavaschová je na televíznych obrazovkách veľmi obľúbenou herečkou. Zažiarila aj v seráli Chlapi neplačú, kde si zaslúžila pozitívne ohlasy. Pred nedávnom sa však podelila aj o najviac zahanbujúci zážitok počas svojej hereckej kariéry. Matúš Krnčok sa chcel dozvedieť o živote populárnej herečky naozaj čo najviac. Keď však padla otázka, či sa známa herečka niekedy hanbila za rolu v istom hereckom svete padla odpoveď, ktorú nikto nečakal.

Dominika Kavaschová

„Robila som raz jedno predstavenie v divadle, volalo sa Vibrator-Play a tam sme hrali o objavení vibrátoru. To sme sa tak hanbili všetci herci vždy, keď sme to hrali. Lebo nikto sa z divákov na tom nesmial a to mala byť komédia. A niekedy sa stane, že keď herec dostane záchvat smiechu, že z toho sa ten divák začne smiať. Ani na to nereagovali, tak na tom sme sa ešte viac smiali,” prezradila so štipkou humoru talentovaná herečka.

Verejná hanba slovenskej herečky:

Slová sympatickej brunetky, ktorá berie celú túto situáciu naozaj športovo a s úsmevom na tvári. Bolo to divadelné vystúpenie, ktoré sa muselo odohrať a viac sa o tom nediskutovalo.

„Keď sa skončilo predstavenia  tí ľudia ani netlieskali… Až moja kolegyňa musela vzadu začať tlieskať, aby to pochopili, tak nám tak vlažne zatlieskali. Tak my sme už mali taký záchvat smiechu, že ja som plakala. Takže áno, za to som sa trošku hanbila, ale som strašne šťastná, že som do toho šla, lebo som spoznala hrozne veľa ľudí, doteraz sú to moji najbližší priatelia, a niet nad takúto úžasnú verejnú hanbu. Proste, to je najlepší pocit.”

V slovách Dominiky nechýbala ani štipka humoru. Ako aj sama poznamenala. Miestami prežívala pocity verejnej hanby, ale na druhej strane spoznala ľudí, s ktorými sú doteraz najlepšími kamarátmi a ich vzťahy sú založené na úprimnosti a pravom priateľstve.

Dominika Kavaschová

Zdroj: topky.sk| Foto: markiza.sk