Americký herec Chris Evans je v súčasnosti jednou z najväčších filmových hviezd. Cesta k herectvu však pre neho nebola vždy jednoduchá. Chris prezradil jedno tajomstvo, ktoré ho dodnes neustále desilo!

Tohto šarmantného muža môžete poznať z filmov ako sú Kapitán Amerika, Avengers, Fantastická štvorka, Mobil alebo z novšieho filmu Na nože.

Chris Evans prezradil, že kedysi mával záchvaty paniky priamo na pľaci. Bol presvedčený, že nedokáže nakrútiť dobrý film. 

,,Bolo také obdobie, keď som si začínal myslieť, že nedokážem urobiť dobrý film! Neviem, čo to do mňa vošlo. Dokonca som niekoľkokrát odmietal hlavnú rolu vo viacerých filmoch.“

Verejnosť ho mala zaškatuľkovaného ako béčkového herca. Prvýkrát vraj dostal krátky záchvat paniky v roku 2010 pri nakrúcaní filmu Puncture.

,,Skutočne som si začal myslieť, že toto povolanie nie je pre mňa tá správna vec. Zdalo sa mi, že sa necítim byť v poriadku tak, ako by som mal byť,“ opísal svoje stavy Chris.

Potom prišla rola Kapitána Ameriku a s ňou aj ďalšie filmové príležitosti. Vtedy si Chris uvedomil, že boli to len slabé chvíľky, ktoré prežíval. Každý sa raz ocitne na dne, ale potom znova nájde cestu k úspechu. Teraz je Chris presvedčený, že herectvo je to, čomu sa chce aj naďalej venovať.

Dokonca aj superhrdina môže trpieť úzkosťou!

Zdroj: marieclaire.com | Foto: tumblr.com