Tom Hanks je vo svete veľmi populárnym hercom. Pred časom sa na sociálnych sieťach podelil s fanúšikmi o smutnú správu. Zákerný vírus dopadol aj na neho a na jeho manželku. Našťastie obaja podstúpili prísnu karanténu a z najhoršieho sú konečne vonku.

tom hanks.jpg

Tento skvelý herec prisahal, že v boji proti tejto zákernej chorobe urobí aj to nemožné. Svoje slová aj splnil. Dozvedel sa, že jeho krv obsahuje protilátky, ktoré môžu byť nápomocné v boji proti koronavírusu. Svoju krvnú plazmu aj s manželkou darovali a tento ušľachtilý čin zverejnili aj na sociálnych sieťach.

https://www.instagram.com/p/CAswDV6JBd3/?utm_source=ig_web_copy_link

Pri nakazení koronavírusom nielen že definoval typické príznaky a opísal priebeh choroby, ale rozhodol sa aj aktívne zabojovať proti nepríjemnému vírusu. Tento čin je naozaj obdivuhodný, avšak talentovaný herec sa chvály na sociálnych sieťach nedočkal.

Komentáre pod fotkami sú vypnuté. Pravdepodobne sa táto známa televízna hviezda stretla s nemiestnymi komentármi a tak bola nútená uchýliť sa k takémuto činu. Hoci je situácia aká je, rozhodnutie úspešného herca a zmysel pre pomoc je naozaj neopísateľná.

Manželka známeho herca podporila jeho čin darovaním krvnej plazmy na nájdenie protilátky.

https://www.instagram.com/p/B_k8kJQn1h3/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: noviny.sk| Foto: Instagram.com