Určite si každý spomína na talentovanú speváčku Dominiku Starú, ktorá zahviezdila v roku 2009 v speváckej súťaži SuperStar. Pred krátkym časom dostala pracovnú ponuku, ktorú by okamžite vzalo každé jedno dievča v jej veku. Dominika však nie! Prioritou v jej živote je pre ňu niečo úplne iné.

www.bifiny.estranky.sk - Fotoalbum - Superstar - Dominika Stará ...

Dlhšie sa povrávalo o tom, že hovorkyňou Matoviča by sa mala stáť práve Dominika. Stretla sa aj s mnohými negatívnymi ohlasmi od ľudí z toho dôvodu, že nemá žiadne skúsenosti v tejto oblasti. Nakoniec sa táto ponuka rozplynula a speváčka sa jej zriekla. Rozhodla sa venovať všetku svoju pozornosť láske a rodine. Talentovaná speváčka veľmi intenzívne premýšľala, či vziať danú pozíciu, avšak nakoniec si uvedomila, že prioritou je pre ňu úplne niečo iné. Dominika si uvedomila fakt, že je vo veku, kedy by si chcela založiť svoju vlastnú rodinu. V prípade, ak by ponúkanú prácu prijala, by sa jej sen o založení si vlastnej rodiny zrútil ako domček z kariet.

https://www.instagram.com/p/CB3vcJTH7Zm/?utm_source=ig_web_copy_link

Nie je žiadnym tajomstvom, že mladá speváčka je šťastne zadaná. Svoje súkromie si však zodpovedne chráni. Na sociálnej sieti síce zverejnila fotografiu so svojim milým, avšak poriadne mu nie je vidieť do tváre, čo bolo aj zámerom talentovanej Dominiky. Skutočnosťou je to, že dvojica pomaly plánuje svadbu, čo je naozaj veľmi horúcou novinkou.

https://www.instagram.com/p/CBsoDEXnJTN/?utm_source=ig_web_copy_link

Skvelá speváčka sa osamostatnila od rodičov a pracuje na svojom vlastnom bývaní, ktorému venuje naozaj veľa zo svojho drahocenného času. V súčasnosti s priateľom spolu nebývajú v jednej domácnosti.

https://www.instagram.com/p/CBykOXvHV09/?utm_source=ig_web_copy_link

„S maminou vysávame, upratujeme, umývame okná, leštíme, pulírujem, aby sa môj drahý nasťahoval do čistého. Ja si na sťahovanie ešte počkám, ale o to to bude o necelý rok krajšie,“ prezradila Dominika Stará, ktorá má plné ruky práce.

https://www.instagram.com/p/CCD1Q2cHvCc/?utm_source=ig_web_copy_link

Bývalá superstáristka prezradila aj to, že počas zákerného vírusu sa začala naplno venovať aj cvičeniu. Zamakala na svojej postave, čo vníma ako veľmi pozitívny krok v jej živote.

https://www.instagram.com/p/CB7S8nhHcUT/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: diva.sk|Foto: Instagram.com