Ak ste boli fanúšikom speváckej súťaže SuperStar, určite si spomínate na nádejného mladého speváka s modrýmo očami a originálnym hlasom, ktorý stál naozaj za to. Ján Fanta skončil v súťaži tesne pred bránami finále. Stal sa spevákom, na ktorého bude vždy spomínať mnoho z nás.

V priebehu svojich vystúpení v SuperStar dokázal vždy príjemne prekvapiť. Či už v duete s mladou, talentovanou speváčkou Luciou Bikárovou, alebo v kvartete pri pesničke Story of my life od úžasnej kapely One direction. Tento muzikálový herec momentálne účinkuje aj v pražských divadlách ,no rozhodol sa zakúsiť šťastie aj v samotnej speváckej súťaži.

Sam Mayers, Michal Choma, Jan Fanta a Mikuláš Hrbáček

„Chcel som to skúsiť, trochu sa zviditeľniť a zistiť svoje možnosti,” prezradil talentovaný mladík, ktorý sa prebojoval až do posledného superVýberu, čo ho veľmi mrzelo.

„To ma veľmi mrzelo, lebo som si veľmi prial zažiť živé prenosy. Samozrejme, nebral som to úplne tragicky, lebo všetko bolo tak, ako má byť. Hneď mi došlo, že to bol skvelý začiatok,” spomína na časy v SuperStar talentovaný muzikant.

Úplne prvý singel fešáka zo SuperStar. Bude z neho nový letný hit ...

Ak si myslíte, že odchod zo SuperStar prinútila tohto speváka zavesiť hudbu na klinec, veľmi sa mýlite. Svedčí o tom fakt, že vydal nový singel, ktorý naozaj stojí za to.

„V priebehu jedného dňa sme nadviazali spoluprácu, hneď druhý deň vznikol singel, o týždeň nato sme ho za jeden deň naspievali a neskôr, opäť v priebehu jedného dňa, sme urobili videoklip,” prezradil Honza.

Zdroj: markiza.sk|Foto: Instagram.com, YouTube.com