„Kto žije v našich srdciach a spomienkach nezomiera”

Karel Gott! Človek, ktorého si bude vždy pamätať každý. Napriek tomu, že slávny spevák už nie je medzi nami, jeho piesne budú svetom vládnuť navždy. Pomaly sa blíži šou na pamiatku tohto úžasného speváka. Speváci si ho uctia jeho piesňami vo vlastnom prevedení. Nik však nečakal, že o jeho piesne bude naozaj veľký záujem. Nastane boj o jeho piesne?

Karel Gott • Height, Weight, Size, Body Measurements, Biography ...

Každý účinkujúci chce samozrejme podať čo najlepší výkon. Napriek tomu, že Gott má nespočetne veľa rôznych piesní, účinkujúci začali bojovať medzi sebou, kto si akú pieseň vezme. V decembri sa odohrajú až dva megakoncerty, keďže o piesne Karla Gotta je neopísateľný záujem. Všetko sa bude odohrávať v pražskej O2 Aréne. Majster Gott toto miesto miloval a túžil tu stráviť aj posledné dni života, čo mu žiaľ zdravotný stav neumožnil. Nebolo to tajomstvom a preto mu manželka sen splnila. Na jeho počesť sa odohrá megakoncert, čím si pripomenieme tohto úžasného človeka.

Soubor:Karel Gott 2018.jpg – Wikipedie

Lady Karneval! Svetoznámy hit, ktorý by chcel spievať nejeden človek. O túto pieseň bol veľký záujem. Kto bude spievať túto krásnu a energickú pesničku je ešte záhadou. Na megakoncerte vystúpi aj Felix Slováček, ktorý si vyslúžil song Včielka Mája. Tomuto hitu sa veľmi potešil. V Prahe vystúpi aj Miroslav Žbirka. Adresát neznámy! Pieseň, ktorú nám predvedie práve on. Dúfam, že to bude nezabudnuteľné vystúpenie a Kája sa bude zo speváckeho neba na nás pozerať s úsmevom na tvári.

Karel Gott (77): Cena jeho života - MILION KORUN! | Ahaonline.cz

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: ahaonline.cz, idnes.cz