IMT Smile je slovenská rocková skupina pochádzajúca z Prešova, ktorú založili bratia Ivan Tásler a Miroslav Tásler. Známa hudobná skupina prichádza s romantickou novinkou Navždy.

K novej piesni Navždy vznikol aj videoklip, nie však hocijaký! Bol natáčaný práve počas nahrávania. O réžiu a strih sa postaral gitarista skupiny, Tomáš Slávik.

„Chcel som zachytiť ten moment nahrávania, keď to všetko naraz do seba zapadlo. Skladby, atmosféra v štúdiu, ale aj to, že začalo zapadať slnko, boli sme v inom prostredí. Je pravda, že režírovať a nahrávať súčasne nie je práve jednoduché, ale teraz to všetko išlo úplne v pohode.“

Táto novinka má byť súčasťou výberovky mapujúcej 22 rokov slovenskej skupiny. Je predzvesťou výberovky Život IMT Smile 1998-2020. Spevák Ivan Tásler priblížil novú skladbu týmito slovami:

,,Skladbu sme nahrávali v čase, keď sa to všetko začalo pomaličky uvoľňovať. Zavreli sme sa v štúdiu Birdland v Považskej Teplej, uprostred lesa, kde sme boli ďaleko od všetkých týchto udalostí, aby sme sa mohli naplno sústrediť na nahrávanie, a dať skladbe potrebnú emóciu, energiu, ktorú má, aby sme sa nezaťažovali tým, čo sa deje okolo. Miloš Rojko má geniálne štúdio, čo nám ten pocit len umocnilo. Mnohí, čo skladbu počuli, hovoria, že je to najromantickejšia skladba od IMT Smile.“

Čo hovoríte na ich novú pieseň?

Zdroj: webmagazin.teraz.sk | Video: YouTube