Taylor Swift prezrádza zoznam skladieb z nového albumu „Midnights“. Okrem toho sa dozvedáme i o spolupráci a význame niekoľkých piesní.

Taylor Swift zverejnila podrobnosti o svojom novom albume MIDNIGHTS, a to vrátane zoznamu skladieb a spolupráce s Lanou del Rey! Tu sú podrobnosti.

taylor swift, midnights
Foto: instagram.com/taylorswift

Desiaty štúdiový album Taylor Swift s názvom „Midnights“ vyjde 21. októbra 2022. Máme teda necelé dva týždne, kým sa k nám jej nová hudba dostane.

Deluxe verzia albumu bude obsahovať aj tri bonusové skladby, ktoré neboli zahrnuté v zozname. Fanúšikovia boli tiež nadšení, keď videli, že na jednej zo skladieb spieva speváčka Lana Del Rey. Ich spolupráca nesie názov „Snow On The Beach“ a bude štvrtou skladbou na albume. Dvojica ešte doposiaľ nespolupracovala.

Foto: instagram.com/taylorswift


Taylor zatiaľ vysvetlila význam iba dvoch skladieb, a to rovno na jej instagramovom profile. Pri písaní „Lavender Haze“ ju inšpirovala epizóda Mad Men a pripomína jej obdobie úspešného televízneho seriálu.

Okolo albumu je veľa špekulácií, pretože mnohé z minulých diel umelkyne odzrkadľovali rôzne časti jej života, vrátane romantických vzťahov.

Pri opise pripravovanej práce Swift povedala, že piesne sú „zbierkou hudby napísanej uprostred noci“.

Čas je jednoznačne hlavnou súčasťou pripravovaného albumu, pričom speváčka poznamenala, že k dispozícii budú štyri obaly, ktoré keď sa dajú dokopy, tak zadné strany vytvoria hodiny.

Taylor tiež svojim fanúšikom prezradila niečo o tretej skladbe s názvom „Anti-Hero.
Pre Swift je pieseň „prehliadkou vecí, ktoré na sebe nenávidím“.

Vo videu na Instagrame speváčka uviedla, že je to jedna z jej najobľúbenejších piesní, ktoré napísala, a nemyslí si, že by sa niekedy predtým „takto hlboko ponorila do [svojej] neistoty v takomto detaile“:

„Sú to všetky tie aspekty, ktoré na sebe nemáme radi, s ktorými sa musíme vyrovnať, ak chceme byť touto osobou,“ povedala umelkyňa, pričom ukázala na svoje telo.

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: as.com, thefader.com | Foto: instagram.com/taylorswift