Súčasná situácia nás nabáda neustále k tomu, aby sme si užívali každý jeden deň nášho života. Prečo si občas neurobiť deň stvorený len na zábavu či obyčajný smiech? Legendárna komédia Dva a pol chlapa Vás veľmi rýchlo presvedčí o tom, že isté hlášky skutočne stoja za to.

Ak ste milovníkom komédií presne tak ako aj ja, určite poznáte úspešný sitkom Dva a pol chlapa. Kto by si už len nepamätal na mládenca Charlieho, ktorý si život užíva plnými dúškami. Hoci mu už roky ležia pri nohách, ženiť sa rozhodne neplánuje. Spôsob jeho života mu vyhovuje a nevymenil by ho za nič na svete. Spoločnosť mu robí rozvedený brat Alan, ktorý sa priživuje aj so svojim synom Jakeom v jeho dome.

12 zaujímavostí o seriáli Dva a pol chlapa - Fičí SME
Po dvanástich rokoch sa lúčime so seriálom Dva a pol chlapa | REFRESHER.sk

Táto sympatická a komická trojica si toho v živote preskákala skutočne mnoho, no napriek tomu sú silne všetci traja zomknutí. Pomocná sila v domácnosti rozhodne trom mužom nemôže chýbať. Berta pomáha Charliemu už dlhé roky s domácnosťou, za čo si zarába naozaj slušné peniaze. Rôzne párty, vzťahy či problémy trojica vždy vyrieši s poriadnou dávkou humoru.

Vo veku 77 rokov zomrela herečka Conchata Ferrell- Hlavné správy
Veľmi smutná správa! Zomrela legendárna Berta (†77) z Dva a pol chlapa |  Telkáč.sk

Hoci existuje skutočne veľa komédií, ja zostávam už roky verná iba tejto. Hoci poznám každú časť naspamäť od slova do slova, nikdy ma neprestane fascinovať. Nenechajte si ujsť najvtipnejšie hlášky tohto komediálneho seriálu a rozhodne nebudete ľutovať. Zábave či záchvatu smiechu sa rozhodne neubránite.

Zdroj: ČoJee!?| Foto: fici.sme.sk | Video: YouTube.com