Paul Walker! Človek a skvelý herec, ktorý už sedem rokov nie je medzi živými. Muž, ktorý mal v priebehu svojho života okolo seba mnoho fanúšičiek, ktoré ho milovali a zbožňujú aj naďalej. Idol všetkých žien zanechal po sebe svoju milovanú dcérku Meadow, ktorá mala len 14 rokov, keď ju jej otec navždy opustil.

Dcéra Paula Walkera vystrkuje rožky: Presvitajúce bradavky a ...

Postupom času sa z malého a roztomilého dievčatka stala dospelá žena, ktorá na svojho otca spomína každý jeden deň svojho života. Meadow pred krátkym časom dovŕšila krásnych 21 rokov, čím sa zaradila do skupiny dospelých mladých žien. Po slávnom hercovi zdedila ochotu pomáhať a dobrosrdečnosť jej tiež nechýba.

Meadow Walker Posts Unseen Photo Of Paul Walker In Touching ...

Jediné, čo nezdedila po slávnom Paulovi bolo herecké nadanie. Aj napriek tejto skutočnosti bol na ňu otec právom hrdý. Rozhodla sa vydať na cestu pomáhania ľuďom v núdzi. V súčasnosti sa venuje aj charitám a snaží sa šíriť len dobro vo svete. Vo svojom voľnom čase sa snaží pomáhať bezdomovcom a taktiež založila aj nadáciu na podporu študentov pri výskume. Meadow sa nevyznačuje len láskavým srdcom, ale aj sympatickým výzorom. Je síce chudučká, ale získala si mnoho sledovateľov na sociálnej sieti.

Meadow Walker, the daughter of Paul, was very sensual on Instagram

Zdroj: Slovakwoman.sk|Foto: Facebook.com