Prvé finálové kolo SuperStar je za nami. Včerajší večer sa niesol v znamení emócií. Nechýbali ani slzy smútku či radosti. Pre niektorých sa spevácka súťaž neskončila, kým pre iných predstavovala cestu domov. Výsledky boli naozaj prekvapujúce. Tohtoročné veľké finále prebiehalo úplne inak, ako sme boli zvyknutí.

Prvé finále je za nami. Toto sú piati superfinalisti SuperStar ...

Žiadna hymna, moderátor, ba dokonca ani diváci. Napriek tomu sa však účinkujúci nevzdali a snažili sa podať naozaj čo najlepšie výkony. Každý jeden z nádejných mladých spevákov podal naozaj chválitebný výkon. Najväčšie emócie v piesni predviedol Martin Schreiner, ktorý spieval pieseň od legendárneho Petra Muka. Pieseň Tančíš sama oslnila televíznych divákov natoľko, že tento skvelý spevák postúpil medzi piatich najlepších. Z jeho výkonu spadla sánka nejednému človeku a nechýbala ani standing ovation od poroty. Hodnotenie Mariána Čekovského hovorí za všetko.

„Nepokazil si zatiaľ žiadnu pesničku, máš obrovský talent, si skvelý interpret. Tebe chýba len jedna dobrá pesnička, ktorá odštartuje tvoju kariéru, To si zaslúžiš.“

Top momenty markizáckej párty: Mokráňová s novým frajerom, Drobná ...

Zlatá čerešnička na torte v znamení Diany Kovaľovej tiež nesmela chýbať. You lost me bola pieseň, ktorá v podaní tejto talentovanej, mladej speváčky dokázala rozplakať Moniku Bagárovú. Paľo Habera povedal slová, ktoré tiež vravia za všetko.

„Dianka, nestáva sa mi, že by som nemal slova. Už som toho videl v Superstar za tie roky dosť veľa, ale keď poviem, že som videl jeden z najväčších talentov vôbec… Nie som ďaleko od pravdy.“ 

Fotografie č. 58850 u článku Srdceryvná zpověď Paľa Habery! Byl to ...

Po pozitívnych hodnoteniach však nesmela chýbať ani tá nepríjemnejšia časť večera. Samotné rozhodnutie, ktoré bolo naozaj prekvapujúce. Do SUPER finále postúpili piati najlepší speváci.

Takéto finále Superstar tu
Takéto finále Superstar tu
Takéto finále Superstar tu
Takéto finále Superstar tu
Takéto finále Superstar tu

Zdroj: topky.sk|Foto: markiza.sk, blesk.cz