Justin Bieber je mladý kanadský spevák, ktorého viacerí považujú za rebela a lámača ženských sŕdc. Na pódiu vystupuje vždy sebavedome, avšak vo vnútri ho neustále niečo žerie. Justin sa podelil o svoje negatívne skúsenosti a depresiu, ktorú prežíva už nejakú tú dobu.

Justin spolu so svojou manželkou Hailey moderujú novú reláciu na Facebook Watch s názvom On Watch With Biebers. Práve tu sme mali tú možnosť dopočuť sa o jeho vlastnej skúsenosti s depresiou.

Hailey prezradila dva faktory, ktoré podľa nej pozitívne pôsobia na úpravu duševného zdravia speváka:

,,Najväčšiu zmenu som videla, keď si sa dostal k správnemu antidepresívu. Druhú veľkú zmenu som si všimla, keď si zmenil stravovanie.“

Justin dodal, že zo svojho jedálnička odstránil cukor. Vraj odvtedy už nemáva žiadne depresie. A výskum skutočne ukázal, že depresia môže súvisieť s konzumáciou pridaného cukru.

Návšteva terapeuta!

,,Požiadať o pomoc neznamená, že si slabý. Znamená to len, že sa staráš o seba, staráš sa o ľudí okolo seba a chceš byť zdravým človekom. Mnoho ľudí zápasí s depresiou a okolie sa na to pozerá stále ako na ich slabosť.“

Hailey prezradila, že byť vo vzťahu, kde jeden trpí psychickými problémami, je často náročné. Navyše ten, kto je v zlom psychickom stave, je schopný „stiahnuť“ doň aj partnera alebo sa jednoducho rozídu, čo môže ešte zhoršiť psychický stav daného človeka. Preto sa netreba hanbiť a treba vyhľadať čo najskôr pomoc odborníka!

Podpora zo strany manželky!

Hailey sa snaží čo najviac pomáhať svojmu manželovi. Podporuje ho nepretržite! Justin taktiež povedal narovinu, že Hailey je tu preňho v tých najťažších časoch, o čom svedčia aj jeho úprimné slová adresované jeho manželke:

,,Keď mi povieš, že si na mňa hrdá, znamená to viac ako slová kohokoľvek iného.“

Zdroj: diva.sk | Foto: tumblr.com