Každý jeden človek má radu svojich obľúbených seriálov, filmov či darčekov. Aj známe celebrity sú úplne obyčajné bytosti, ktoré sa tešia maličkostiam. Toto pravidlo platí aj v rodine Beckhamových.

Beckhamovci

Známy muž zverejnil na sociálnych sieťach fotografiu so svojou milovanou dcérkou Harper, ktorá ho dojala naozaj láskyplným darčekom. Darovala mu pestrofarebnú mikinu s farebnými bodkami. Pred krátkym časom spomenul David scénku z populárnej komédie Priatelia, ktorú veľmi obdivuje a nikdy sa pri nej neubráni smiechu.

https://www.instagram.com/p/CA2ZabLh_DU/?utm_source=ig_web_copy_link

Tento legendárny seriál beží v tejto rodine naozaj často a stal sa aj súčasťou rodiny. Vidieť, že Harper rastie ako z vody a jej darček je naozaj unikátny. Mikina jasne vystihuje logo tohto komediálneho seriálu, čím urobila svojmu otcovi obrovskú radosť.

„Harper vie, ako veľmi mám rád seriál Priatelia a tak ma dnes ráno prekvapila takouto mikinou. Toto je najlepší moment v mojom živote. Moje dve obľúbené veci, futbal a seriál Priatelia sa navzájom komentovali a spojili,“ vyslovil šťastný a hrdý otec.

Seriál Priatelia a 20 faktov, ktoré ste určite nevedeli! - LajfHeky.sk

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com, lajfheky.sk