Malá Harper dojala svojho otca Beckhama takýmto darčekom! Vidieť, že dcéra veľmi dobre pozná svojho otca!

Každý jeden človek má radu svojich obľúbených seriálov, filmov či darčekov. Aj známe celebrity sú úplne obyčajné bytosti, ktoré sa tešia maličkostiam. Toto pravidlo platí aj v rodine Beckhamových.

Beckhamovci

Známy muž zverejnil na sociálnych sieťach fotografiu so svojou milovanou dcérkou Harper, ktorá ho dojala naozaj láskyplným darčekom. Darovala mu pestrofarebnú mikinu s farebnými bodkami. Pred krátkym časom spomenul David scénku z populárnej komédie Priatelia, ktorú veľmi obdivuje a nikdy sa pri nej neubráni smiechu.

Tento legendárny seriál beží v tejto rodine naozaj často a stal sa aj súčasťou rodiny. Vidieť, že Harper rastie ako z vody a jej darček je naozaj unikátny. Mikina jasne vystihuje logo tohto komediálneho seriálu, čím urobila svojmu otcovi obrovskú radosť.

„Harper vie, ako veľmi mám rád seriál Priatelia a tak ma dnes ráno prekvapila takouto mikinou. Toto je najlepší moment v mojom živote. Moje dve obľúbené veci, futbal a seriál Priatelia sa navzájom komentovali a spojili,“ vyslovil šťastný a hrdý otec.

Seriál Priatelia a 20 faktov, ktoré ste určite nevedeli! - LajfHeky.sk

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com, lajfheky.sk

Čítajte ďalej

JOIN THE DISCUSSION