Kevin McCallister už môže pokojne ostať doma sám! Prečo? Už je z neho dávno dospelý muž. Herec, ktorý ho stvárňoval, práve oslávil svoje 40. narodeniny! Veríte tomu?!

Americký herec Macaulay Culkin je známy predovšetkým zo série filmov Sám doma a Sám doma 2: Stratený v New Yorku, kde si zahral ešte ako malý chlapec. V čase uvedenia týchto filmov bol považovaný za najúspešnejšieho detského herca. To je už ale dávno preč!

Aký je najkrajší sviatok v roku? Pre nás rozhodne Vianoce! Je to čarovný deň. Vtedy je celá rodina pohromade, od rána je rušno v kuchyni, pripravujú sa rôzne dobroty ako zemiakový šalát, koláče, vianočný punč a, samozrejme, balia darčeky! Večer si všetci urobia pohodlie na gauči a pozrú si typické vianočné rozprávky a filmy, medzi ktorými nesmie chýbať ani Sám doma! Mnohí si Kevina pamätáme ako nezbedného špekulanta, ktorý dokázal nastražiť dokonale premyslené pasce na zlodejov. Macaulay Culkin však vyrástol a už nie je taký nevinný, ako sme si mysleli.

Drogová závislosť!

Ako každý tínedžer, aj on bol zvedavý a rád skúšal nové veci. Obrovská sláva mu stúpla do hlavy a celé roky ho prenasledovali drogové problémy, o ktorých neskôr otvorene hovoril. Návykové látky s ním zamávali a nechali na ňom viditeľné stopy. Z tejto fázy života sa už našťastie dostal.

,,Zahrával som sa s ohňom. Na druhej strane, nikdy som nebol na klinike, touto cestou som nemusel ísť,“ priznal herec.

Z herca sa stal spevák!

Detská hviezda zhasla tak rýchlo, ako sa rozsvietila. Jeho oslnivá filmová kariéra netrvala dlho. V súčasnosti si niekdajší herec zarába hudbou. Pracuje ako spevák a DJ, k herectvu sa vracia len príležitostne. V roku 2013 založil skupinu Pizza Underground, v ktorej spieval, kapela sa však rozpadla v júli 2016. Napísal aj autobiografiu s názvom Junior.

V rokoch 2002 až 2010 randil s herečkou Milou Kunis, terajšou manželkou Ashtona Kutchera. Dnes je Macaulay rozvedený a momentálne žije s modelkou Brendou Song.

Zdroj: pluska.sk & pravda.sk | Foto: tumblr.com