Americká speváčka Katy Perry posledný čas žiarila šťastím, o tom niet pochýb. Dôvodom bolo bábätko, ktoré nosila pod srdcom celých deväť mesiacov! Dňa 26.8.2020 jej malý uzlík šťastia uzrel svetlo nášho sveta.

Krásne meno s ešte krajším významom!

Pôrod speváčky bol mnohými fanúšikmi a médiami napäto očakávaný. Slávna diva Katy Perry a jej snúbenec Orlando Bloom sa dočkali svojho prvého spoločného potomka! Ako už dobre vieme, speváčka mala priviesť na svet dievčatko. Tak sa aj stalo! Bábätko dostalo rovno dve mená, na ktorých si čerství rodičia dali záležať.

Daisy Dove Bloom. Toto dievčenské meno je veľmi výnimočné, obsahuje totiž v sebe kvet aj zviera. Kým Daisy znamená sedmokráska, Dove je holubica a samotné priezvisko Bloom má význam kvitnúť. 

Meno bábätka bolo dlho tajomstvom. Niektorí fanúšikovia prominentného páru si mysleli, že to bude práve Daisy, pretože takto znie názov piesne, ktorú Katy vydala vo vysokom štádiu tehotenstva. Iní zas boli presvedčení, že dievčatko dostane meno po speváčkinej nebohej babičke, Ann Pearl Hudson.

,,Hovorí sa, že keď stretnete svojho manžela alebo svoju spriaznenú dušu či partnera, akokoľvek to nazvete, myslíte si o nich, že sú dokonalí, ale to rýchlo pominie, však? No keď stretnete svoju dcéru, to je ten moment, keď ste stretli lásku svojho života,“ priznala šťastná mamička, Katy Perry.

Silu svojho mena využili pre dobrú vec!

Hviezdny pár neustále vyzdvihuje úlohu organizácie UNICEF v pomoci deťom na celom svete. Radostnú novinu preto oznámili práve prostredníctvom tejto organizácie. K správe o pôrode dcérky pripojili uznanie a podporu. Inšpirujú tak milióny ľudí, aby podporili ten najcennejší dar, a to zdravé dieťatko. 

,,Vznášame sa od lásky a radosti z bezpečného a zdravého príchodu našej dcérky. Ale vieme, že patríme medzi tých šťastnejších a nie každý má takúto skúsenosť pri pôrode dieťatka. Komunity po celom svete zažívajú nedostatok zdravotníckeho personálu a každá jedenásta žena a novorodenec na svete umiera pri pôrode kvôli problémom, ktorým by sa dalo vyhnúť prevenciou. Na oslavu dobrého srdiečka, o ktorom už teraz vieme, že naša dcérka má, sme rozbehli zbierku na počesť narodenia malej Daisy Dove Bloom. Tým, že ju podporíte, pomôžete zároveň zachrániť štart do života a zdravší svet pre každé dieťa. Dúfame, že vaše srdce rozkvitne štedrosťou.“

https://www.instagram.com/p/CEYL6Rwlpen/?utm_source=ig_embed

Zdroj: topstar.noviny.sk & zena.sme.sk | Foto: tumblr.com & Instagram.com