Počas karantény bol aj obľúbený slovenský hokejista Tomáš Tatar nútený zostať na Slovensku. 29- ročný športovec si skoro tri mesiace užíval v rodnom kraji. Od momentu, keď sa stal uznávaným hokejistom sa mu nestalo, aby mal čo i len pár dní voľna. Karanténa to však zariadila inak.

https://www.instagram.com/p/B4huVaTHGWM/?utm_source=ig_web_copy_link

„Teraz to bolo prvýkrát v takomto období, v marci som nebol doma, ani na Veľkú Noc, asi desať rokov. Bolo to pre mňa niečo nové, aj keď tá situácia bola nepríjemná, ” prehovoril o zákernom víruse Tomáš.

Známy hokejista má aj priateľku Veroniku, s ktorou tvorí pár už dva roky. Napriek tomu, že tento talentovaný športovec prekypuje aktívnosťou, dokázal na istý čas úplne vypnúť.

Tomas Tatar

„Na začiatku, keď som prišiel, tak týždeň som si dal voľno, ale práve preto, že musím byť stále pripravený, tak som v mojom fitku v Dubnici trénoval,” priznal slovenský idol všetkých žien.

Počas karantény sa presunul aj do Bratislavy, kde strávil istý čas.

„Trénujem tu s Tomášom Mihálikom, a trénujem už aj na ľade, keby náhodou bol ten poplach, že musím ísť, tak aby som bol pripravený.”

Tomáš Tatar - ambasádor floorball SK LIGY 2019/2020

Talentovaný hokejista priznáva, že do Bratislavy zavítal kvôli trénerovi a svojej priateľke Veronike. Navštevuje aj Dubnicu, ktorú si nevie vynachváliť, keďže je to jeho rodné mesto. Tomáš Tatar láskyplne opísal jednu krásavicu, avšak jeho slová neboli adresované jeho priateľke.

„Mne sa veľmi v Bratislave ľúbi, je to krásne mesto, najmä cez takýto letný čas. Tiež tu mám veľa priateľov, ja som si Bratislavu veľmi obľúbil,” priznal obľúbený hokejista.

Tomáš Tatar

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com