Majk Spirit! Jeden z najznámejších slovenských raperov bol dlhý čas osamelý a neustále hľadal tú pravú. Teraz ju už konečne našiel a za krátky čas sa stala jeho snúbenicou. Ukrajinská modelka Máša je raperovou spriaznenou dušou, životnou láskou a dokonca Majkovi onedlho privedie na svet bábätko!

https://www.instagram.com/p/B_uyrmQpo0H/
https://www.instagram.com/p/B9XLaZYJT45/

Zaľúbenci svoj vzťah spočiatku tajili, neskôr verejnosť prekvapili zásnubami, potom sa pošuškávalo o svadobných zvonoch a možnom tehotenstve. A je to pravda! Máša je naozaj tehotná a pôrod ju čaká ešte tento rok! Túto novinku potvrdili na Instagrame, kde obaja zverejnili tú istú fotografiu, z ktorej srší úprimná láska. V komentároch pribudlo množstvo gratulácií, medzi gratulantmi sa objavili aj známe tváre ako Rytmus, Separ, Sajfa, ale aj čerstvá mamička Monika Bagárová.

Vyzerá to tak, že počas karantény vypukol baby boom u mnohých celebritách, vrátane aj tých slovenských a českých. Majk s Mášou majú teraz obrovský dôvod na radosť, už v októbri sa z nich stanú prvýkrát rodičia! Krásna Ukrajinka by mala údajne priviesť na svet dievčatko.

Zaujímavosťou je, že Máša si na sociálnej sieti nedávno zmenila meno na Mária Dušička, čo je vlastne Majkove priezvisko. Niektorí fanúšikovia si myslia, že dvojica sa už stihla tajne zosobášiť. Aj samotný Majk Spirit napísal k fotke popis, ktorý vraví úplne za všetko.

,,Dovoľte mi predstaviť Vám rodinu Dušičiek.“

https://www.instagram.com/p/CC5oucFBpPV/

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram.com