Momentálne rozbehaný a koncertne vyťažený. Taký je Majself. Ešte nie tak dávno vydal svoje posledné CD s ktorým momentálne obchádza kluby na Slovensku. Ako ho ale poznáme, nezaháľa a pracuje ďalej. Počas tohto všetkého si pre fanúšikov pripravil prekvapenie.

Michael „Majself“ Švehla sa na svojom profile už dlhšie objavoval s informáciou o novej skladbe. Dnes o 13:00 uzrela svetlo sveta na jeho YT kanáli. Po jej vypočutí určite neostane nikto sklamaný. Skladba v sebe nesie nádych pozitívnej energie. Spolupracuje na nej s výbornou speváčkou VeronikaS a o hudobný podklad sa postaral stále progresívnejší Hoodini. Každý fanúšik určite ocení kvalitné a hlavne premyslené spracovanie klipu, čo má na svedomí Dušan Krajčovič. O tom, čo je témou skladby Tanec v daždi sa na svojom profile vyjadril samotný autor:

„Veľa ľudí hľadá ideálny vzťah, ale pri prvých problémoch utečie preč. Väčšinou preto že partner nebol dokonalý a vzťah dostatočne silný. Nikto ale neni dokonalí…Ani nikdy nebude a pokiaľ čakáš, že vzťah bude silný bez toho, že ho silným spravíte vy, tak je to utópia. Každý prekonaný problém je však jak ďalší spoločný skill. A keď sa naučíš tancovať v daždi a dýchať aj keď je búrka, tak to má šancu. Šak je fajn keď občas prší ne?“

Zdroj: youtube.com, instagram.com