Medzi interpretov, ktorí v posledných rokoch zaznamenali raketový štart kariéry, sa radí aj Mega M. Od čias príspevkov zo zahraničia prostredníctvom MatúšTV už ubehla dlhšia doba, no Mega sa rozhodne nespoľahol a maká ďalej. Stal sa členom Pozor Records a pohybuje sa v kruhu tých najlepších na SK scéne. A určite sa medzi nich môže zaradiť aj on.

Dnes sa teda pre svojich fans rozhodol rozšíriť sériu #MixtapeKing o ďalšiu skladbu, v poradí už druhú. Do hudby sa rozhodol naložiť neprajníkom. Ako sa na začiatku sám prihovára:

„Toto ide pre ľudí, ktorí do komentov píšu, ako si my nezaslúžime robiť to čo robíme, a ako oni môžu robiť to, čo my robíme.“

Jednoznačne v skladbe predviedol niekoľko rôznych flow a musím povedať, že sa pre mňa radí medzi najprogresívnejších v dnešnej dobe! A samozrejme sa nezaobídeme bez bonusu. Na to sa vždy teší nejeden jeho fanúšik. Jemu vlastné bary v anglickom jazyku sú jednoducho TOP. Ku skladbe prináša aj jednoduchý štúdiový vizuál, o ktorý sa postaral Imagine production. Teraz vychutnaj slohy v podaní Mega M.

Zdroj: youtube.com, facebook.com