Breanna Lockwood sa spolu s manželom Aaronom pokúšali o bábätko viac ako štyri roky. Prešli si peklom a skúšali už všeličo. Spoločne podstúpili sedem chirurgických zákrokov, umelé oplodnenia, dva potraty a tiež mimomaternicové tehotenstvo. Nič nefungovalo. Všetko sa zmenilo po tom, ako sa Breannina mama, Julie, objavila na scéne a pomohla im naplniť ich životný sen.

Julie pred 29 rokmi priviedla na svet svoju dcéru a teraz privedie na svet aj svoje vlastné vnúča! Zaujímavosťou je, že biologickými rodičmi budú práve Breanna a Aaron. Dopomohla k tomu veda.

,,Moja mama nám vynosí a porodí bábätko! Najväčší podporovateľ v mojom živote nám dá to najväčšie požehnanie,“ hovorí Breanna.

Mnohí lekári odmietli možnosť, že by sa Julie mohla stať náhradnou matkou, keďže už mala 51 rokov. Jej aktívny životný štýl ich však nakoniec presvedčil a priznali, že bude schopná bezpečne vynosiť bábätko. Julie tak podstúpila umelé oplodnenie.

,,Zdieľanie tohto dobrodružstva s mojou mamou bolo tým najunikátnejším a najúžasnejším zážitkom. Náhradné materstvo je skutočne nesebecký dar. Ona je čistým príkladom toho, že pre svoje deti by sme urobili čokoľvek.“

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram.com