Slovenská speváčka Mária Čírová sa nikdy netajila tým, že túži po veľkej rodinke. V utorok sa jej to konečne splnilo a priviedla na svet svoje ďalšie vytúžené dieťatko. K synovi Hugovi a dcérke Zoe tak pribudol súrodenec. Ako už Mária dávnejšie informovala na svojom Instagrame, do rodiny pribudol dlho očakávaný chlapček.

https://www.instagram.com/p/CBZ_JZ5FOQw/
https://www.instagram.com/p/CDHaN38FhJS/

Mária Čírová sa dňa 28. júla 2020 stala hrdou trojnásobnou mamou. Syn dostal ešte neobvyklejšie meno, ako majú jeho súrodenci. Mária a jej manžel Marián Kachút vybrali pre svojho tretieho potomka meno Ruben. Je hebrejského pôvodu a znamená niečo ako „hľa, syn“. Toto meno sa v našich končinách vôbec nevyskytuje, je skôr typické pre Španielov.

Rodinka sa už tretieho prírastku nevedela dočkať a teraz jeho tváričku konečne mohli uzrieť naživo. Mamička aj so synčekom sú zdraví a v poriadku. Celej rodinke srdečne gratulujeme!

,,Ruben Kachút, vitaj medzi nami! Chlapček náš, snívali sme o tebe, predstavovali sme si ťa a teraz si už u nás! Piaty člen našej rodiny,“ napísala šťastná mamička k príspevku.

https://www.instagram.com/p/CDLXAwwFXMX/?utm_source=ig_embed

Zdroj: pravda.sk & topstar.noviny.sk | Foto: Instagram.com