Mária Čírová je už trojnásobnou mamou: Chlapček dostal naozaj nezvyčajné meno s pekným významom!

Slovenská speváčka Mária Čírová sa nikdy netajila tým, že túži po veľkej rodinke. V utorok sa jej to konečne splnilo a priviedla na svet svoje ďalšie vytúžené dieťatko. K synovi Hugovi a dcérke Zoe tak pribudol súrodenec. Ako už Mária dávnejšie informovala na svojom Instagrame, do rodiny pribudol dlho očakávaný chlapček.

Mária Čírová sa dňa 28. júla 2020 stala hrdou trojnásobnou mamou. Syn dostal ešte neobvyklejšie meno, ako majú jeho súrodenci. Mária a jej manžel Marián Kachút vybrali pre svojho tretieho potomka meno Ruben. Je hebrejského pôvodu a znamená niečo ako “hľa, syn”. Toto meno sa v našich končinách vôbec nevyskytuje, je skôr typické pre Španielov.

Rodinka sa už tretieho prírastku nevedela dočkať a teraz jeho tváričku konečne mohli uzrieť naživo. Mamička aj so synčekom sú zdraví a v poriadku. Celej rodinke srdečne gratulujeme!

,,Ruben Kachút, vitaj medzi nami! Chlapček náš, snívali sme o tebe, predstavovali sme si ťa a teraz si už u nás! Piaty člen našej rodiny,” napísala šťastná mamička k príspevku.

Zdroj: pravda.sk & topstar.noviny.sk | Foto: Instagram.com

Čítajte ďalej

JOIN THE DISCUSSION