Súčasná porotkyňa speváckej šou SuperStar, Monika Bagárová, sa stala prvýkrát mamou. V nedeľu ešte hodnotila súťažiacich v priamom prenose markizáckej šou a dnes svojmu partnerovi Makhmudovi Muradovovi porodila dcérku. Dievčatko dostalo veľmi netypické, ale zato krásne exotické meno!

Túto radostnú novinu oznámili fanúšikom na Instagrame emotívnymi fotkami priamo z pôrodnej sály. Maličká princezná prišla na svet cisárskym rezom.

Meno, ktoré s partnerom mala vybraté pre bábätko, si však do pôrodu nechávala pre seba. Dnes je už jasné, že sa dievčatko volá Rumia Muradova, teda po Makhmudovej mame.

,,Teraz som otcom krásnej dcéry. Rozhodli sme sa dať nášmu milovanému bábätku meno mojej milovanej mamy, Rumia,“ napísal Makhmud.

https://www.instagram.com/p/CArpSBEByIC/?utm_source=ig_embed

Z pocitov sa vyznala krátko po pôrode aj samotná speváčka.

,,Nic víc neexistuje, nejkrásnější pocit na světě, moje rodina, moje lásky . Děkuji pane Bože za ten nejkrásnější dar. Rumia Muradova 27.5.2020. Makhmud Muradov, miluju tě.“

Na sociálnej sieti ju začali zasypávať gratulácie, zo známych tvárí sa s ňou tešia speváčky Dominika Mirgová a Mária Čírová, raper Kali či manželka moderátora Leoša Mareša, Monika.

Srdečne blahoželáme!

https://www.instagram.com/p/CArr9BzHpgH/?utm_source=ig_embed

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram.com