Venujete sa čítaniu vo voľnom čase? Ste milovníkom kníh? Ak áno, tento článok je určený predovšetkým pre Vás. Máte pocit, že ste už prečítali mnoho kníh rôznych žánrov?

Každý rok vyjde mnoho nových a zaujímavých kníh, ktoré určite stoja za prečítanie. Prečo im teda nedať šancu? Rok 2020 sa môže právom popýšiť knižnými novinkami, ktoré na svete dosiahli obrovský úspech.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt čítanie knih

Metóda Wima Hofa

prináša silu, vitalitu a šťastie mladým i starým, chorým aj zdravým. Hlavný predstaviteľ celý príbeh stavia na vlastnom skutočnom príbehu. Celý dej knihy je postavený na základných pilieroch, ktorými sú dych, chlad, nastavenie mysle, veda, zdravie a v neposlednom rade aj výkon, ktorý smeruje k vytrvalosti človeka.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt metodsa wima hofa

Kaviareň v Kodani

je kniha, ktorá nám už len zo samotného názvu navráva, že dej sa bude odohrávať v Kodani. Vydajte sa s hlavnou hrdinkou Katie dejom samotnej knihy a nebudete ľutovať. Kaviareň, vôňa horúcej čokolády či škorice. Tak možno opísať celé čítanie. Krásna hrdinka Katie to v živote nemala vôbec jednoduché. Hoci nikdy nemala pevné rodinné zázemie, dokázala si vybudovať slušnú kariéru. Svojho priateľa nadovšetko miluje až do toho dňa, kedy sa nedozvie krutú realitu. Tentokrát vôbec však nepôjde o neveru. Dajte šancu tomuto čítaniu a presvedčíte sa sami.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kaviaren v kodani kniha

V tieni!

Pochmúrne a miestami smutné, no zároveň veľmi napínavé čítanie. Politika zohráva základné ohnisko dejovej línie. Všetko sa odohráva v čase deväťdesiatych rokov. Brutálne znásilnenia žien a krvavé vraždy, ktoré treba vyriešiť. Kým Krauzovi nikto neverí, práve on príde na kameň úrazu brutálne spáchaných vrážd. Akú dohru to celé bude mať? Záver bude naozaj prekvapivý.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt v tieni kniha

Obklopený psychopatmi!

Najskôr príde ohúrenie, no neskôr zistíte, že človek s Vami manipuluje a pohráva sa s Vami ako so šachovou figúrkou. Snaží sa Vás presvedčiť o pravde, ktorá vlastne neexistuje. Nenechajte sa oklamať. psychopatov je na svete omnoho viac ako si dokážete predstaviť.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt obklopeny psychopatmi kniha

Hana

predstavuje pútavé čítanie, ktorého predstaviteľkou je deväťročná Mira, ktorá poruší zákaz od svojich rodičov. Koná sa oslava, na ktorej dostane za porušenie trest. Nedostane zákusok, ktorý zbožňuje. Nik však nečaká to, že táto skutočnosť na nej zanechá dôsledky a všetko sa vyhrotí do nečakanej tragédie. Tá ju pripúta k depresívnej tete Hane, pri ktorej naberie jej život veľmi rýchly spád.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hana kniha

Bol som Mengeleho asistentom

v sebe zahŕňa aj prvky histórie, čo môže byť pre samotných čitateľov veľmi podnecujúce. Kniha rozpráva o nacizme, židoch, Osvienčime a masovej likvidácií. Túto podnetnú knihu s veľmi zaujímavým a pútavým dejom určite doporučujem milovníkom historického čítania a skutočných udalostí. Čítaním si určite prídete na svoje.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bol som mengeleho asistentom kniha

Malé ženy

predstavujú knihu veľmi poučnú a zaujímavú. Sama som mala možnosť ju čítať, preto si dovolím zaujať takéto stanovisko. Celý príbeh sa odohráva okolo štyroch sestier a v období 19. storočia. Hodnoty ako rodina, priateľstvo, odpustenie a život v pravde a láske. To všetko je v tomto čítaní podstatné a nevyhnutné. Obdobie vojny, ktoré zanechalo na hrdinoch knihy aj značné stopy. Aké? To sa môžete dozvedieť jedine po prečítaní knihy.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt malé ženy kniha

Nemali by sme

si vyslúžila vrchnú priečku najčítanejších kníh v roku 2020. Nie je žiadnym tajomstvom ak poviem, že od nenávisti k láske je naozaj blízko. Len veľmi malá priepasť stojí medzi týmito hodnotami v živote každého človeka. Najskôr láska, ktorá sa slovami nedala ani opísať, no neskôr hlavný nepriateľ. Ako môže nenávisť zničiť aj najsilnejšiu lásku sveta?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nemali by sme kniha

Žena z Marsu

povráva o výnimočnom príbehu Slovenky, ktorá odhaľuje aj tie najmenšie záhady a detaily vesmíru. Vedkyňa a astrobiologička Michaela Musilová ako hlavná predstaviteľka tohto príbehu. Extrémne podmienky vedeckých expedícií a neopísateľné misie na Mars! Nezvyčajné písanie o skutočnom príbehu, ktorý určite chytí za srdcia mnohých ľudí. Predovšetkým tých, ktorých srdce aj rozum sa zaoberajú vesmírom a záhadami v nadprirodzenom svete.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt žena z marsu

Zdroj|Foto: martinus.sk