Jedno prekvapenie za druhým! Slovenský raper šokuje fanúšikov deň čo deň. Najprv prišla správa o tehotenstve snúbenice Majka Spirita a hneď na druhý deň potvrdili, že prebehla aj tajná svadba!

Sympatická dvojica sa zasnúbila začiatkom tohto roka. Ako sami prezradili, poznajú sa už neuveriteľných 13 rokov, no až teraz im bolo v láske viac ako priané. Nielenže sa onedlho stanú prvýkrát rodičmi, už sú aj svoji!

https://www.instagram.com/p/B7OM6R9JkZB/

Už pri správe o tehotenstve si mnohí fanúšikovia všimli, že nastávajúca mamička si zmenila meno na Instagrame na Mária Dušička a pomysleli si, že už mali aj svadbu. A tušili dobre! Tajná svadba sa konala dňa 17.7.2020. Máša sa tak skutočne len prednedávnom stala manželkou slovenského rapera Majka Spirita.

Majk sa na sociálnej sieti pochválil prvými fotkami z ich utajenej svadby, ktorá sa konala na záhrade. Tejto veľkolepej slávnosti sa zúčastnili len tí najbližší. Očividne si svoj Deň D chceli užiť naplno, bez paparazzov a médií.

Nevesta si zvolila jednoduché šaty mierne pod kolená, ktoré zvýrazňovali jej rastúce bruško a ženích sa rovnako obliekol do bieleho. Dvojica nevyzerala nikdy šťastnejšia! Mladomanželom srdečne blahoželáme a prajeme veľa spoločných rokov!

https://www.instagram.com/p/CC8QA-XhQMW/

Zdroj: topstar.noviny.sk & tvnoviny.sk | Foto: Instagram.com