Veronika a Daniela Nízlové patria nepochybne medzi talentované speváčky, ktoré počas svojej speváckej kariéry dosiahli toho naozaj dosť. Momentálne sa nachádzajú v Taliansku, v ktorom si užívajú dovolenkové dni naozaj plnými dúškami. Nie je žiadnym tajomstvom, že Veronika prežívala náročné obdobie, avšak teraz z nej srší len radosť a úsmev. Prečo je tomu tak?

Sexi TWiiNS-ky sa za seba hanbia a... Týmto naštvú mnohé ženy a aj ...

Po rozchode s manželom sa rozhodla, že dovolenka bude asi tým najlepším rozhodnutím. Dni strávené so svojou sestrou si užíva a zabúda na každodenné starosti. Ostrov Capri má na sestry naozaj blahodárne účinky. Na sociálnych sieťach sa chvália aj úžasnými fotografiami, ktoré naozaj vyrážajú divákom dych.

https://www.instagram.com/p/CC7yl8ADJOQ/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CDA8JDQDmb7/?utm_source=ig_web_copy_link

Táto dovolenka sa samozrejme nesie aj v luxusnom živote, keďže sestry Nízlové si na luxus naozaj potrpia. Veronika sa pochválila aj súkromným lietadlom, ktorého let si užívala naozaj naplno a zaslúžene.

Veronika Nízlová

Nastoľuje sa tu otázka, či sa Veronika cíti na nový vzťah a či má vyhliadnutého aj svojho princa na bielom koni. Zatiaľ je to všetko vo hviezdach a treba len čakať, čo jej osud prinesie. Možno, že práve človek z Talianska sa stane jej životnou láskou. Nechajme sa prekvapiť.

https://www.instagram.com/p/CC-yiBnjwGd/?utm_source=ig_web_copy_link

Veronika je nesmierne vďačná za to, že navštívila Capri. Bolo to jej snom a ten sa jej aj splnil. Do života jej prajeme všetko len to najlepšie a hlavne lásku na celý život.

Veronika Nízlová po odhalení sestrinho tehotenstva: Pravda o jej ...

Zdroj: diva.sk|Foto: Instagram.com