V súčasnosti si mnoho študentov zarába peniaze cez rôzne brigády. Mladá študentka medicíny tiež nie je výnimkou. Na internetových stránkach ponúka klientom zábery svojich chodidiel, čím sa snaží zarobiť si na štúdium, ktoré nie je vôbec lacné. Ak je mesiac prospešný, dokáže si zarobiť aj 6000 dolárov, čo je 5461 eur. Klienti jej deň čo deň spisujú svoje požiadavky.

„Požiadavky majú naozaj rôzne. Niektorí chcú fotografie, iní video. Často chcú, aby som nohami pučila jahody či hrozno.”

Od klientov

Mladej študentke sa stala aj situácia, v ktorej mali klienti záujem o šliapanie hmyzu, na to sa však mladá žena nikdy nenechala nahovoriť. Takýmto typom brigády si privyrába už rok a jej suma na účte sa pohybuje v rozmedzí 71 000 dolárov, čo je 61 000 eur. Počas roka dostala mladá 28- ročná žena ponuku, aby si nohy hladkala či oblizovala. Brigáda takéhoto druhu začala úplne náhodne, keď v jeden deň pridala na sociálnu sieť fotku svojich chodidiel. Potom sa to už tiahlo celé samo.

Študentka si

„Už keď som bola mladšia, mala som rada nohy. Nielen svoje, často som chválila nohy aj iným ľuďom, rada som ich masírovala na chodidlách.“ 

Samozrejme, že pri práci si stanovila prísne pravidlá. Žiadne vyzliekanie a ani žiadne porno. Každým dňom dostáva mnoho nových žiadostí, ktoré si pozorne číta.

Sami vidíte, že ľudia zarábajú naozaj všeliako.

Zdroj: cas.sk|Foto: instagram/ Sweet Arches