Facebooková stránka slovenskej polície patrí medzi najpopulárnejšie na Slovensku. Svedčí o tom aj fakt, že bola nominovaná v ankete Social Awards Slovakia. Stránka bola nominovaná konkrétne v kategórii Best Community Page, pretože prináša nie len edukatívny a charitatívny obsah, ale príspevky majú aj spoločenský vplyv prostredníctvom humorných príspevkoch na sociálnych sieťach.

Zdroj: facebook/Polícia Slovenskej republiky

Vo vyššie spomínanej kategórii sa s políciou SR objavilo aj Teleráno, obľúbená stránka Zomri, Emefka, LaLaLaSK, Som Idealista, Mladí proti fašizmu, Útulok Tulkáčik a Demotivácia.

Stránku na sociálnej sieti sleduje viac ako 315 tisíc ľudí, ktorí sa zaujímajú o najčerstvejšie informácie zo Slovenska. Administrátor fanúšikov informuje o zaujímavých akciách a zásahoch, dopravných nehodách a hrdinských skutkoch policajtov. Nás zaujal najmä tento:

Na svoje si prídu aj milovníci psov:

O tom, že sa na Slovensku konajú dôležité protikorupčné a iné zásahy, sa dozvieš taktiež na Facebooku:

Ak policajti pomohli v ťažkej chvíli aj tebe, môžeš sa inšpirovať následujúcim príspevkom, a taktiež im takto verejne poďakovať. Veľmi ich tým potešíš.

…príspevky o NAKA sú taktiež na dennom poriadku:

…nájdeš tam aj dôkazy toho, že páni policajti sa v službe neflákajú:

S vplyvom prichádza zodpovednosť. Ak si myslíš, že v danej kategórii by mala zvíťaziť práve stránka slovenskej polície, môžeš za ňu hlasovať TU.