A rozprávky je koniec! Americká herečka Megan Fox a jej manžel Brian Austin Green sa po takmer desiatich rokoch rozvádzajú. Čo sa stalo?

Brian tvrdí, že počas minulého roka, keď Megan natáčala film Midnight in the Switchgrass s raperom Machine Gun Kelly, sa s manželkou odcudzili. Situácia sa nezlepšila ani po skončení natáčania. Skúsil dať Megan pár týždňov na to, aby sa spamätala, no to sa nestalo, a tak sa museli otvorene porozprávať o svojom manželstve.

,,Uvedomila som si, že keď som mimo krajiny a pracujem sama, cítim sa oveľa viac sama sebou a mala som sa radšej počas tejto skúsenosti. Myslím, že to je niečo, čo stojí za to, aby som to kvôli sebe vyskúšala,“ povedala Megan.

Brian priznal, že s Megan mali úžasný vzťah. Nechceli dopadnúť ako iné celebritné páry, ktoré sa rozvádzajú a všetko, čo si medzi sebou vybudovali, pokazia. Aj preto prišiel s návrhom, že si dajú menšiu pauzu, napokon to ale predsa len skončilo pri rozvode. Hollywoodsky pár sa dohodol, že pred deťmi budú vždy jednotní, budú chodiť na rodinné dovolenky a budú spolu tráviť sviatky.

Krásavica tak nezanechala len manžela, ale aj svoje tri deti – Journey River, Bodhi Ransom a Noah Shannon. Aj napriek tomu Brian považuje Megan za skvelú manželku a mamu.

Megan tak po desiatich rokoch podala žiadosť o rozvod a na manžela už zabúda v náručí iného muža. Áno, je to spomínaný raper Machine Gun Kelly. Na verejnosti si Megan z ruky častokrát dávala dole obrúčku a paparazzom sa ju podarilo viackrát zvečniť v spoločnosti rapera. Krásavica sa zatiaľ k tejto veci nevyjadruje. Vieme ale to, že si zahrala v jeho novom videoklipe!

Megan Fox sa objavila v novom klipe!

Zdroj: cas.sk | Foto: tumblr.com | Video: YouTube