Nie je žiadnym tajomstvom, že Rytmus žije so svojou milovanou rodinou v domčeku v dedinke Malinovo. V roku 2018 sa známy raper rozhodol kúpiť priestranný dom, v ktorom do dnešného dňa žije spokojným životom. Luxusná vila vyšla túto rodinu niečo okolo pol milióna eur, čo naozaj nie je lacná suma. Záhradka, garáž a bazén poskytujú známej rodinke spokojnosť a rodinnú pohodu.

https://www.instagram.com/p/B_Ezkq7pud3/?utm_source=ig_web_copy_link

Všetky miestnosti v dome sú prepychovo zariadené až na jednu výnimku. Rytmus a Jasmina doposiaľ nepremýšľali nad detskou izbou pre svojho milovaného Sanela. Život však dokáže naozaj prekvapiť. Prípravy izbičky pre svojho jediného syna je už za dverami. Malý Sanel je zvyknutý na blízkosť rodičov, no nastala veľká zmena.

„Sanelko bude mať o pár dní rok, ale jeho izba je taká úplne bábätkovská. Tapetu ešte nechám, ale jeho detskú postieľku by som chcela vymeniť za takú posteľ, čo vyzerá ako stan,” napísala Jasmina na sociálnej sieti.

https://www.instagram.com/p/CBpvOHVJRlN/?utm_source=ig_web_copy_link

To však nie je jediná zmena, ktorú Jasmina plánuje.

„Hľadám profesionála, dizajnéra detských izieb, ktorý má aj prehľad o tom, že kde a aké hračky, a ako to izbu spraviť čo najefektívnejšie pre neho,” napísala prosbu o pomoc Jasmina.

https://www.instagram.com/p/B_iWMRTpAu1/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: topstar.noviny.sk|Foto: Instagram.com