Tak sa zdá, že 20. máj je čarovný dátum pre celebritné mamičky. K tanečnici Ivane Gáborík, ktorá porodila krátko po polnoci dcérku Bellu, sa o pár hodín neskôr pridala televízna moderátorka Erika Judínyová! Obe sa stali prvýkrát mamou!

Erika so svojím manželom, Štefanom Skrúcaným, oznámili tehotenstvo začiatkom februára. Krásna moderátorka sa tak vo veku 49 rokov konečne dočkala vlastného bábätka a známy herec sa stal štvornásobným otcom!

https://www.instagram.com/p/CAaPfIrjXrB/

Obľúbená markizáčka si posledné týždne tehotenstva užívala v tichosti a pokoji po boku svojej milovanej polovičky. Potom nastal Deň D. Erika priviedla na svet dievčatko, rovnako ako Ivana, a dokonca bábätka majú veľmi podobné mená! Kým Gáboríkovci pomenovali svoju dcéru Bella, Erika so Štefanom sa rozhodli pre meno Ella.

Dieťatko neprišlo na svet prirodzenou cestou, ale cisárskym rezom. Zatiaľ nie je známe, či za tým stáli nečakané zdravotné komplikácie alebo vyšší vek matky. Obe sú ale zdravé a v poriadku! 🙂

,,Veľmi sa teším, že Erika aj malá Ella sú v poriadku a zdravé! Ellka nás trochu prekvapila, lebo sme ju čakali až budúci pondelok, ale asi chcela byť už na víkend doma,“ prezradil s úsmevom Štefan Skrúcaný.

Gratulujeme!

https://www.instagram.com/p/B837L9fHkhR/

Zdroj: slovakwoman.sk | Foto: Instagram.com