Apríl 2020! Mesiac, kedy uplynulo presných šesť rokov od smrti známej speváčky Ivety Bartošovej, ktorá sa rozhodla ukončiť svoj život na železničnej trati. Jej závet sa nesie naozaj v zaujímavých novinkách. Nič nie je také, aké sa zdalo na začiatku. Sfalšovanie závetu! To má na svedomí matka bývalého milenca Ivety Bartošovej. Čo ju viedlo k tomuto činu?

Grazia Della Torre! Naozaj zaujímavá žena, ktorú nemožno nespomenúť. Mnoho ľudí si ju pamätá z roku 2013, v ktorom vyvolala riadny incident. Iveta sa u nej istý čas skrývala pred svojim manželom. Grazia Della Torre pod oknami Josefa Rychtářa vykrikovala samé negatívne ohlasy. Nikdy ho nemala v láske a mala na neho naozaj ťažké srdce.

Od smrti známej speváčky prešlo už šesť rokov. Grazia Della Torre sa priznala svojmu synovi, že Ivetu vždy vnímala za vlastnú dcéru. Chcela, aby syn Arthur dostal celé dedičstvo po svojej matke. V momente, keď sa Iveta pobrala na večný odpočinok, spísala jej závet. Falošný závet najskôr dala potvrdiť notárovi. Aj napriek tomu, že bol spáchaný trestný čin, nebude to mať žiadne negatívne ohlasy, keďže pravda vyšla najavo po toľkých rokoch. Rychtář takmer pukol od hnevu a vyjadril sa na adresu Grazie naozaj nemiestne: „To je sviňa!” Rychtář dodal, že po Ivete zostal len jej vlastnoručný podpis napísaný žltou fixkou.

Female Teen Hands Holding Burning Candle In The Dark Stock Photo ...

Zdroj: slovakwoman.sk|Foto: facebook/ blesk.cz, wikipedia.org