Virtuálnu Veľkú cenu Španielska ovládol Brit George Russell z tímu Williams, ktorý v súboji porazil Charlesa Leclerca z Ferrari. 

Nedeľňajší virtuálny pretek priniesol opäť zaujímavý súboj medzi Georgom Russellom a Charlesom Leclercom. Ešte krátko pred koncom preteku to vyzeralo na ďalší triumf pretekára Ferrari. Russell dostal penalizáciu za spôsob jazdy, no trestu sa nevyhol ani Leclerc. Ten dostal v poslednom kole preteku trojsekundovú penaltu. 

Tretie miesto obsadil Esteban Gutierrez z Mercedesu, za ním nasledoval minulotýždňový víťaz Alex Albon z Red Bull Racing. Piate miesto patrilo Nicholasovi Latifi z Williamsu, šiesty skončil Anthony Davidson z Mercedesu. Pretekár Alfa Romeo Antonio Giovinazzi skončil siedmy a za ním Pietro Fittipaldi z tímu Haas. Deviate miesto získal Antonio Fuoco a desiaty skončil Max Fewtrell z Renaultu. 

Virtuálneho preteku sa zúčastnilo aj niekoľko profesionálnych futbalistov. Argentínsky útočník Sergio Agüero z Manchester City skončil štrnásty a belgický brankár Thibaut Courtois z Real Madrid pätnásty. 

Zdroj: Formula1.com