Anine Kirsten a Max Basler sú profesionálni priemyselní dizajnéri pracujúci pre Chrome Cherry Design Studio (CCDS) spolu s ich šéfom Jacom Krugerom. Pýtate sa, čo majú všetci traja spoločné? Pre všetkých tých, ktorí sú do dizajnu rovnakí blázni ako oni, sa každý deň snažila vymyslieť niečo, čo tu ešte nebolo. Z ich štúdia v Kapskom Meste sa snažia urobiť zábavné a inšpirujúce miesto, kde sa nikto nebude nudiť. Úspešne už prepravili a doručili viac ako 40 000 objednávok a ľuďom zo 137 krajín umožnili zabezpečiť tie najlepšie spôsoby, aby sa k nim dostali čo najrýchlejšie.

S týmito zvučnými menami sa okrem iného spája i slávna stavebnica lego, ktorá je zrejme tou najzábavnejšou hračkou na svete – hádam sa medzi nami nenájde nikto, kto by ich v detstve nemiloval. Aj napriek tomu majú tieto drobné kocky svoje obmedzenia – môžete ich použiť iba na rovný povrch. To je však minulosťou. Už dlhšie je na trhu s hračkami také lego, ktoré je nanajvýš multifunkčné. Drobné kocky už môžete pripevniť kamkoľvek – na chladničku, ľubovoľný predmet, ako stoličku, stôl, skrinku, umývadlo, fľašku, ale taktiež na stenu či topánky, dokonca aj k sebe. Záleží od bohatosti vašej fantázie.

To všetko vďaka lepiacej páske značky Nimuno nachádzajúcej sa na spodnej časti ,,každej kocky“. Táto lepiaca páska vám umožní vytvárať rôzne zakrivené tvary, ako napríklad kopce, rieky, cesty, a to v priebehu niekoľkých minút a za cenu, ktorú si dovolí skutočne každý. Za dva kotúče zaplatíte 11 dolárov a za desať kotúčov 50 dolárov. Heslo dnešného dňa znie: Vymýšľajte, tvorte, bavte sa!

Tu si môžete pozrieť, ako na to:

A tu sa môžete inšpirovať:

Zdroje: Indiegogo.com; Demilked.com