Pár dní už prešlo od vtedy čo sa Palky objavil na našich stránkach. Tento krát vydáva novinku, ktorá ťa chytí za srdce. Pohodová skladba vyšla deň pred sviatkom všetkých žien – MDŽ.

Posledný albumový počin rappera Palkyho z roku 2020 sa volá 7 HRIECHOV. Možno by sa mohlo zdať, že pre rok 2021 by mu to mohlo stačiť, no opak je pravdou. Zároveň s klipom ku skladbe Srdcová Queena sa Palky nechal počuť, že song je z nového pripravovaného albumu All Inclusive a pôjde o jeho sólovku na tomto albume. Podľa informácii ide o spoločný projekt s ďaľším rapperom – BonaParte a je naplánovaný na december tohto roka.

Skladbu Srdcová Queena venoval interpret svojej mame. Jej text je veľmi príznačný a určite nejednu mamu chytí za srdce. Skladba sa nahrávala v štúdiu Enterprise, na čo dohliadal DJ Grimaso. Hudobnú stopu skladbe pripravil Mugis, mix a master si zobral na starosť DJ MikroMan. Už pomaličky dvorný tvorca klipov spomínaného rappera sa podielal aj na tejto novinke. Nie je ním nikto iný ako BroPicture.

Celý klip sa natáčal v Bratislave, nakoľko aj tento aspekt zastihli opatrenia proti šíreniu ochorenia COVID-19. Priestory klubu Babylon a Castle Art House však postačovali na to, aby vznikol kvalitný vyzuál na vysokej úrovni.

Spýtali sme sa aj samotného interpreta, čo na novú skladbu hovorí osoba, ktorej ju venoval:

Bola nadšená a dojatá zároveň. Pôvodne mala byť skladba vonku skôr. Mal som to naplánované na jej narodeniny, ale žiaľ trampoty ohladne Covidu to zariadili inak. Každopádne ju to aj tak velmi potešilo.

Zdroj: ČoJee!? / youtube.com