Reakcie hudobníkov a rapperov na sociálnych sieťach!? Prednosť má zdravie, koncerty idú bokom!?

Súčasná situácia nás núti zamýšľať sa nad vecami, ktoré by sme inak prehliadli. Prednosť dostáva ľudský život a starostlivosť o najbližších, peniaze a zisky idú bokom.

Samozrejme sa nájdu v našom svete aj vymýšľaví jedinci, ktorý v tejto situácii hľadajú spôsoby, ako na strachu zarobiť. Oni medzi nich však nepatria. Oni totiž to cítia zodpovednosť za seba a aj za svoje okolie. Viac ako zisky z koncertov a vystúpení je pre nich zdravie. A nenechávajú si to len pre seba. Svojim vplyvom na sociálnych sieťach upozorňujú a nabádajú na zodpovedné správanie a dodržiavanie nariadení. Všetci im môžeme len poďakovať, že aj svojou troškou prispievajú k informovanosti a zodpovednosti!?

View this post on Instagram

Čaute..Dneska som mal mať koncert, ale som s celou rodinou DOMA ! A to v podstate už niekoľko dní, napriek tomu že nemám žiadne príznaky ochorenia a cítim sa v pohode. Za pár dní skončí naša karanténa kvôli návratu zo zahraničia ale ja sa budem snažiť ostať doma aj po jej ukončení. Nie preto, že by som nechcel ísť hrať koncert, stretnúť sa s kamošmi alebo sa ísť vyvetrať so synom na ihrisko. Ostanem doma preto, lebo je to v aktuálnej situácii to najlepšie, čím môžem ako človek prispieť okrem dodržiavania hygienických reštrikcií k tomu, aby sa situácia časom vrátila do normálu…A to je jediná cesta k tomu aby som mohol opäť čo najskôr hrávať koncerty, stretávať sa s kamarátmi a chodiť zo synom na ihrisko ! Nie som lekár, zdravotný personál, hasič, vojak, policajt, vodič kamiónu zo zdravotnými potrebami, jedlom ani nikto podstatný, ktorý vie nášmu štátu pomôcť. Preto robím jednu jedinú vec, ktorou môžem prispieť, k tomu aby všetci budúci HRDINOVIA pracujúci v nemocniciach,ktorí budú zachraňovať naše životy a nasadzujú tie svoje, mali v najhorších fázach ktoré môžu nastať, čo najmenej dôvodov na “Sofiinu voľbu”… Mám tu dosť ľudí na sociálnych sieťach, preto mi došlo fajn s vami zdieľať tento myšlienkový pochod a dúfať, že ho spolu so mnou bude zdieľať čo najviac ľudí. Nie je to len pre dobro našej aktívnej generácie ale hlavne pre našich rodičov a starých rodičov, ktorí to celé nemusia “rozchodiť” tak jednoducho ako my 🙏 Užite si čas doma, rozprávajte sa a robte veci na ktoré nie je normálne čas. Verím, že nie za dlhý čas bude po všetkom a pôjdeme ďalej o kus múdrejší a zodpovednejší 💪♥️

A post shared by Majself (@majself_neptun) on

Zdroj: instagram.com / foto: unsplash.com

Čítajte ďalej

JOIN THE DISCUSSION