Nie je žiadnym tajomstvom, že hviezda tenisu Dominika Cibulková sa čoskoro stane mamou. Všetko nasvedčuje tomu, že pôrod prebehne v júni, avšak nemusí to byť pravda. Dieťatko sa na svet môže pýtať už oveľa skôr. Tenistka veľmi dlho váhala, kde by bolo vhodné priviesť dieťa na svet. Napokon sa rozhodla pre Viedeň. Luxusná klinika, ktorá vyzerá skôr ako hotel! Toto miesto bude pravdepodobne to, na ktorom uzrie svetlo sveta jej bábätko.

„Pociťujem nadšenie a odhodlanie. Samozrejme, mám veľký re­špekt, ale vždy si poviem, všetky ženy to zvládli, nič iné mi ani nezostáva, a nezaoberám sa tým ďalej. Jakubka sa nevieme do­čkať, takže tešenie je väčšie ako strach.”

Kvôli súčasnej situácii Dominika veľmi dlho váhala, či Bratislava bude to správne miesto na príchod jej dieťaťa. Napokon však dala prednosť Rakúsku. Úspešná tenistka priznala, že nielen luxus je dôvodom, prečo sa rozhodla práve pre Viedeň.

„Určite v tom hrá rolu aj väčšie súkromie, ale najmä to, že počas korony je na rakúskej klinike dovolené byť s manželom pri pôrode aj po ňom. Môže byť s nami, to je pre mňa kľúčové.”

Súkromná klinika Döbling, pri ktorej sídli aj nemocnica. Pre Dominiku je to veľkou výhodou, keďže bude mať skupinu profesionálov priamo pod rukami.

Dominika sa netají tým, že aj luxus zohráva nezastupiteľné miesto v tejto téme. Všetky potrebné prístroje, ktoré sú nevyhnutné pre bezpečnosť jej bábätka. Prvoradé je to, aby bábätko prišlo na svet v poriadku, bez zbytočných komplikácii. Na kliniku počula len pozitívne ohlasy, čo je jedným z dôvodov, prečo sa rozhodla priviesť dieťatko na svet práve tu. Prekrásne izby, terasy a krásne výhľady. Toto ponúka samotná klinika, ktorá je naozaj veľmi luxusná a poskytuje neopísateľný komfort. Cena dní strávených na klinike bude stáť známu tenistku neuveriteľných 8000 eur.

Po príchode domov, bude všetko pre malého Jakubka pripravené. Izbička je už zariadená, stačí doklepnúť už len pár detailov. Dominika sa stále nachádza v Bratislave a zodpovedne navštevuje povinné prehliadky u lekára.

Zdroj: slovakwoman.sk|Foto: Instagram/domicibulkova, slovakwoman.sk