Festival Colours of Ostrava prebieha práve teraz, pričom dnes je vo svojom poslednom dni. Predvčerom sa ako jedna z hlavných hviezd predviedol aj írsky spevák Niall Horan.

Niall Horan síce prerazil ako súčasť skupiny One Direction, no po jej rozpade sa stále úspešne drží v povedomí fanúšikov. Pravidelne vydáva novú hudbu a konečne sa vyberie aj na svoje vlastné turné. Predvčerom svojím vystúpením spríjemnil deň návštevníkom festivalu Colours of Ostrava. Mnoho fanúšikov si myslelo, že jeho účinkovanie na tomto festivale je ich najlepšia šanca Horana vidieť. Ten si pre nich však pripravil obrovské prekvapenie.

Priamo počas svojho setu totiž oznámil, že sa do Česka vráti aj ďalší rok, a to hneď s vlastným koncertom. Ide o dodatočný koncert, ktorý v pôvodnom zozname miest turné nebol. Informáciu o tomto koncerte zverejnil Niall Horan v tom istom čase aj priamo na svojich sociálnych sieťach. Spustil tak ošiaľ medzi fanúšikmi, ktorí sa ho už nevedia dočkať!

Česká zastávka jeho turné je, ako sa dalo čakať, v Prahe. Tam sa predstaví už v jari, a to konkrétne 17. marca. Koncert sa má odohrať v Športovej hale FORTUNA v pražských Holešoviciach. Oproti jeho bývalým kolegom však bude Horan vystupovať v menšej hale. Harry Styles totiž v Prahe vystupoval minulý rok, a to priamo v O2 Arene. Louis Tomlinson po prvom úspešnom koncerte vo Forum Karlín taktiež prešiel so svojím druhým koncertom do O2 Areny. Je teda veľká šanca, že záujem bude obrovský a vstupenky sa možno nedostanú na každého. Práve preto by ste nemali váhať, pokiaľ máte o tento koncert záujem.

Generálny predaj vstupeniek začne v piatok, 28. júla, o desiatej ráno. Pokiaľ chcete zvýšiť svoje šance na získanie lístkov, môžete využiť až dva predpredaje. Cena vstupeniek by mala začínať na úrovni 1490 českých korún, čo je o niečo viac ako 60 eur. Zakúpiť si budete mať šancu aj VIP balíčky, v ktorých bude k dispozícii prednostný vstup či darček. Všetky potrebné informácie nájdete na stránkach Ticketportal.

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: ticketportal.cz, niallhoran.com / Foto: youtube.com/NiallHoranVEVO