Kto by len bol povedal, že obrovský favorit Manchester City sa ocitne na black listine v Lige majstrov. Olympique Lyon dosiahol výhru v stave 3:1, čo prekvapilo nejedného športového fanúšika. Koniec zápasu sa niesol v zakrývaní očí, chytaní sa za hlavu a aj v samotnom plači. Niektorí hráči víťazného tímu dokonca prerušili oslavy na počesť svojej výhry a snažili sa ich utešiť. Šanca na vytúžené finále bola preč a Manchester sa zrútil.

🏆 Liga majstrov online: Manchester City – Lyon 1:3» 7sport.sk

„Musíme sa z toho poučiť. Nebolo to dosť dobré a to je fakt. Ďalší rok, no rovnaký koniec. Tento tím je skvelý, ale robíme príliš veľa chýb,” poznamenal jediný strelec gólu Kevin De Bruyne.

Kevin De Bruyne admits he will not be at his best for Manchester ...

Nie je žiadnym prekvapením, že 69. minúta sa niesla v šťastí a radosti pre samotný Manchester City. Práve v tomto okamihu žila nádej na postup, keďže vyrovnali na 1:1.

„Keď ste na lavičke, nie je to vždy jednoduché. Keď potom nastúpite, chcete ukázať to najlepšie, čo som dnes urobil. Tímový duch sa zmenil a teraz je z nás top mužstvo,” povedal Dembele.

Lyon confirm Dembele offers but rule out January exit - AS.com

„Je to úžasné, pretože sme prekvapením súťaže. Nemyslím si, že mnoho ľudí čakalo, že sa dostaneme až do tejto fázy,” zdôveril sa prekvapene brankár Anthony Lopes.

„Je to tak, ako to je. Jedného dňa sa dostaneme do semifinále. Druhá polovica bola OK, mal som pocit, že sme lepší, no v tejto súťaži musíte byť perfektní. Pri prvom góle sme to mali vyriešiť lepšie. Potom sme mali viacej šancí, spravili sme všetko okrem strieľania gólov. Teraz pôjdeme na dovolenku a potom sa vrátime,” povedal tréner Manchestru City.

EPL: Man City release final 25-man squad for 2019/2020 season ...

Zdroj: sport7.sk|Foto: dailypost.ng