Profesor Viliam Fischer je veľmi zaujímavý človek. Nie len že je v našej krajine úplne prvý, kto vykonal úspešnú transplantáciu srdca, ale pomáhal postaviť na nohy celú kardiochirurgiu. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí udelenie najvyššieho štátneho vyznamenania – Rad Ľudovíta Štúra 1. stupňa.

Jeho život je jeden z najzaujímavejších a najprofesionálnejších, s akými sme sa kedy stretli. Odhodlanie, sebavedomie, profesionalita a odvaha ho dostali do povedomia širokej verejnosti. Jeho schopnosti presahujú hranice Slovenska a to si samozrejme všimli aj v zahraničí, kde získal viacero ocenení a uznaní.

My sme profesora vyspovedali, ako jednu z najväčších lekárskych kapacít na Slovensku, a dostali sme odpovede, na ktoré čakajú mnohí občania. Zdravý rozum je niekedy síce na škodu, no jeho slová sa dotýkajú v tejto dobe každého z nás. Čo hovorí o koronavíruse, ako reagoval na Dr. Igora Bukovského a jeho vyjadrenie, čo by v tejto situácii odporučil a v čom robí chybu krízový štáb!? To všetko sa dozvieš v rozhovore vo videu!

Zdroj: ČoJee!?