Práve 25. august sa tohto roku stal pre hudobný svet skutočne bohatým dňom. Novú hudbu vydalo hneď niekoľko skvelých umelcov z rôznych kútov sveta! Prinášame vám zoznam noviniek dnešného dňa!

a moment in the sun – Amistat

Dvojčatá Josef a Jan Prasilovci zo skupiny Amistat nezaháľali a hudobný svet dnes spríjemnili svojou novou piesňou. „Je to odraz našich stretnutí s problémami duševného zdravia, inšpirovaný osobnými skúsenosťami a skúsenosťami našich priateľov. Uprednostniť starostlivosť o seba a zostať v spojení s blízkymi je kľúčové, aby ste sa vyhli vyhoreniu. Niekedy stačí obyčajná ‚chvíľa na slnku‘,“ súrodenci zdôraznili význam piesne.

Single Soon – Selena Gomez

Nová hymna slobodného života v podaní Seleny Gomez. Letná pieseň, ktorou si možno predĺžite radosť z leta o niečo viac. Túto pieseň vydala populárna speváčka po dlhšej hudobnej pauze, no napriek tomu sa jej veľmi podarila!

Used To Be Young – Miley Cyrus

Nová pieseň Miley Cyrus je z trochu iného súdka ako tá od jej kolegyne Seleny Gomez. V tejto emotívnej piesni nájdete hlbokú myšlienku, ktorá vás zaručene dojme: „Táto pieseň je o ctení toho, kým sme boli, o láske k tomu, kým sme, a o oslave toho, kým sa staneme. Cítim sa hrdá, keď uvažujem o svojej minulosti, a optimisticky, keď premýšľam o budúcnosti,“ hovorí Miley Cyrus.

let it be summer – Young K

V tomto zozname dokonca nebude chýbať ani reprezentácia kórejskej hudby. Young K, ktorý sa pôvodne preslávil ako súčasť extrémne populárnej k-pop skupiny Day6, dnes taktiež vydal svoj nový hit. V tejto nostalgickej piesni skvelo vyniká jeho unikátny hlas, ktorý dopĺňa melódia s rockovým nádychom.

Winner – Conan Gray

Ďalšia emotívna novinka obohacujúca hudobný svet je tentokrát od mladého Conana Graya. Táto pieseň má byť osobnou spoveďou o jeho živote aj bolesti. „Túto pieseň som napísal o druhej hodine ráno – všetko pri klavíri sa naraz rozsypalo. Teraz vidím, že existuje určitá sloboda, ktorá vyplýva z priznania, že vám niekto ublížil,“ priblížil Gray.

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: rollingstone.com, rollingstone.com, instagram.com/amistatmusic / Foto: youtube.com/MileyCyrusVEVO