Staršia generácia si musí veľmi dobre pamätať obdobie 80-tych rokov. Farebná móda, výrazný make-up a neprehliadnuteľné účesy. Z týchto čias sú práve vlasové kreácie doslova nezabudnuteľné! Dnes si ich pripomenieme na niektorých celebritách.

Jon Bon Jovi

Revolučným účesom podľahol aj tento slávny americký spevák. Čo myslíte, vyzeral lepšie vtedy alebo teraz?

Demi Moore

Jej pohľad hovorí za všetko! Veru, ani ja by som sa netvárila šťastne, keby som mala nosiť taký účes, aký mala Demi v mladosti. Alebo za to môžu tie módne doplnky?

Keanu Reeves

Verili by ste, že to je naozaj on? Musím povedať narovinu, že tento kanadský herec vyzerá božsky aj s krátkymi vlasmi, ale aj s dlhými. Avšak predstavte si, že by dnes chlapci vyzerali takto na table. Tí teraz preferujú krátky strih, takže by im asi nebolo všetko jedno.

Madonna

Diva storočia! Madonna je nielen kráľovnou popu, ale aj kráľovnou 80-tych rokov. Táto americká speváčka má dosť výraznú osobnosť, ktorá sa odzrkadľuje aj v jej štýle. Súhlasíte?

Lionel Richie

Vďakabohu, že si tento známy spevák zhodil svoje kučeravé afro! Niektorí si ho však aj naďalej budeme pamätať iba s týmto učesom. Bude to jeho poznávacia značka už naveky?

Bonnie Tyler

Tento účes je dobrý už len z toho dôvodu, že si nemusíte robiť starosti, keď zafúka silný vietor. Vyzerali by ste totiž rovnako. Speváčke Bonnie však celkom pristane. Alebo aj nie?

George Clooney

Mullet bol najpopulárnejší účes minulého storočia. Ani by ste neverili, koľko celebrít ho už malo na hlave. Okrem Clooneyho sa nimi pýšili aj Billy Ray Cyrus, Jean-Claude Van Damme, Kurt Russell, Brad Pitt, ale aj dámy ako Scarlett Johansson, Zendaya, Demi Lovato či Rihanna.

Nicole Kidman

Tak a práve kvôli tomuto som vďačná, že žijem v 21. storočí! Som rada, že éra 80-tych rokov je za nami a pevne verím, že sa podobné účesy nebudú vracať do módy. Ak by som dnes s týmto účesom vyšla do ulíc, pravdepodobne by ma všetci vysmiali.

Axl Rose

Mám pocit, že sa presúvame z extrému do extrému. A tiež mám pocit, že sa Axl zabudol učesať. Nuž verte či nie, ale spevák americkej hard rockovej skupiny Guns N’ Roses obľuboval takýto strapatý účes.

David Bowie

A cenu za najlepší look 80-tych rokov získava anglický spevák David Bowie! Veď sa na neho pozrite. Výrazný make-up a tiene na oči, čo je dosť netypické pre mužov. Účes ciky-caky aj s modrým melírom. A, samozrejme, farebné glitre a flitre na obleku. Krása!

Zdroj: ČoJee!? | Foto: pinterest.com & gettyimages.com