Richard Müller je v hudobnom svete veľmi populárnym spevákom, ktorý sa narodil pre pódium. Na svoje koncerty sa vždy veľmi tešil a chcel ich absolvovať vždy čo najviac. V momentálnom období je však všetkému koniec. Počas karantény trávil tento talentovaný spevák čo najviac času so svojim synom Markusom, čítal knihy a venoval sa hudbe. Pred krátkym časom však samotný Richard vyšiel s pravdou von.

Richard Müller so synom Markusom

„Napriek tomu, že reakcie ľudí bývajú výsostne dobré, sú už koncerty pre mňa čoraz väčší a väčší stres. Síce aj v tom najťažšom období, keď sa na moje vystúpenia prišli pozrieť, aby sa presvedčili, či som blázon, alebo ešte stále v poriadku, odchádzali všetci spokojní a dali mi obrovskú energiu, “ priznal Richard.

Richard Müller

Ešte som o tom asi nehovoril, raz som sa pýtal aj pána Lasicu, či máva trému a v akom veku to tak poľaví a on mi povedal, že čím je starší, tým je to horšie. Úplne by som sa s tým stotožnil. Je to strašný stres. Niekomu to nevadí, inému to vyhovuje, ďalšiemu vyložene chýba, každý sme iný.“

Slová Richarda všetkých veľmi prekvapili a nečakane zaskočili. Nikto nečakal, že práve tento legendárny spevák príde na verejnosť s niečím takýmto. Život je naozaj jedno veľké prekvapenie, nič viac.

Richard Müller opäť boduje. Po dlhej dobe potešil fanúšikov novou ...

„Napriek tomu mi je však ľúto ľudí z branže. Mrzí ma, čo sa deje, že mnohí nemajú teraz z čoho žiť. Nezaslúžime si takéto postavenie, no sám neviem, čo sa dá robiť a ako by som tomu pomohol. Musíme to len nejakým spôsobom prečkať. Mne osobne to hranie nechýbalo, oddýchol som si a venoval som sa obľúbeným činnostiam. Tých aktivít som mal nakoniec oveľa viac ako v tom takzvanom normálnom období – chodil som s mojím malým synom každý deň na dve hodiny na prechádzku do Horského parku, čítal som, tvoril a počúval strašne moc muziky,“ vyslovil legendárny Richard Müller.

Počas svojej kariéry sa stal držiteľom mnohých ocenení, za ktoré bude vždy všetkým ďakovať. Držíme mu v živote palce a dúfame, že nás koncertom ešte obdarí a poteší.

Richard Müller: Neprejde deň, aby som si na Jara Filipa nespomenul ...

Zdroj: noviny.sk|Foto: Facebook.com, dobrenoviny.sk