Rodáčka z Topoľčian, Alexandra „Saša“ Gachulincová, dnes patrí medzi úspešné svetové topmodelky. S modelingom začala ešte v mladom veku a na svetovom finále si získala druhé miesto. Slovenská kráska taktiež spolupracovala so značkami ako Galliano či Calvin Klein. Mali ste možnosť vidieť ju aj v šou Tvoja tvár znie povedome.

Zdá sa vám Saša dokonalá? Predsa len má svoje muchy. Dlhé roky bojovala so zlozvykom, ktorý nakoniec prekonala! Alexandra sa musela popasovať s jedným z najčastejších zlozvykov súčasnosti. Aj ona podľahla fajčiarskemu trendu a nedokázala sa ho vôbec zbaviť. No pred niekoľkými týždňami konečne prehodnotila svoje priority.

https://www.instagram.com/p/CCLCZb1DFGF/

Už mesiac bez cigariet!

,,Už 34 dní nefajčím a ešte si to poctivo rátam, keďže je to čerstvé. Vraj prvé týždne sú najkritickejšie, ja som však nemala žiadne absťáky, netrasie ma pre to, že som si nedala cigaretu. Práve naopak, cítim sa super a nesmrdím ani ja, ani moje oblečenie. Ani si to nekompenzujem jedlom, skôr ešte viac športujem,“ prezradila Saša.

Fajčiari by si z nej mali brať príklad!

Saša nikdy nepatrila k príležitostným fajčiarkam. Častokrát spotrebovala jeden balíček cigariet denne!

,,Zabila som tým kopu času a keď si uvedomím, čo som za tie roky, za tie peniaze mohla mať, tak sa na to pozerám inak.“

Za toto rozhodnutie si zaslúži veľký rešpekt! Zaujímavosťou je, že v jej rodine nikto nefajčí, preto bola medzi nimi takou čiernou ovcou a tejto nálepky sa už teraz môže konečne vzdať.

Týmto sa Saša pridala k ostatným celebritám, ktoré sa rozhodli fajčeniu povedať NIE. V minulosti patrili k fajčiarkam aj herečky Viki Ráková, Jennifer Aniston a Gwyneth Paltrow. Cigariet sa vzdali pre rôzne dôvody, napríklad kvôli tehotenstvu alebo jednoducho chceli zmenu a viesť zdravý životný štýl. Ako si na tom ty?

https://www.instagram.com/p/B7GPqU_HKK3/

Zdroj: diva.sk | Foto: Instagram.com